2024/05/27
۱۴۰۳ دوشنبه ۷ خرداد
قتل عمه و شوهرش به دلیل اختلاف خانوادگی

قتل عمه و شوهرش به دلیل اختلاف خانوادگی

متهم در نخستین بازجویی‌ها انگیزه خود را اختلاف خانوادگی و انتقام‌جویی از عمه و شوهر وی عنوان کرد.

دوات آنلاین -مرد جوان که به علت اختلاف خانوادگی عمه و شوهرعمه‌اش را با ضربات متعدد چاقو از پا درآورده بود در کمتر از ۲۴ ساعت و با تلاش مأموران انتظامی دستگیر شد.

 

سرهنگ حسام صلاحی فرمانده انتظامی پیرانشهر درباره جزئیات این پرونده به «ایران» گفت: روز دوشنبه خبر قتل مردی 80 ساله و همسر 60 ساله‌اش در خانه شان به پلیس اعلام شد. مأموران آگاهی بلافاصله به محل جنایت اعزام شدند. بررسی شواهد نشان می‌داد درهای خانه سالم بوده و سرقتی نیز رخ نداده است بنابراین احتمال ارتکاب قتل از سوی آشنا قوت گرفت. بدین ترتیب مأموران در کمتر از 24 ساعت توانستند عامل جنایت را که برادرزاده یکی از مقتولان - زن- بود در شهر نقده شناسایی و دستگیر کنند

 

.وی در ادامه افزود: از آنجا که متهم هنگام درگیری با عمه‌اش از سوی وی با ضربه‌های چاقو مجروح شده و حالش وخیم بود به بیمارستان منتقل شد تا تحت درمان قرار بگیرد اما در نخستین بازجویی‌ها انگیزه خود را اختلاف خانوادگی و انتقام‌جویی از عمه و شوهر وی عنوان کرد. تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.