2024/06/17
۱۴۰۳ دوشنبه ۲۸ خرداد
اتفاقات عجیب در سریال دل؛ ماجرای هندی بازی‌های خسروخان

اتفاقات عجیب در سریال دل؛ ماجرای هندی بازی‌های خسروخان

در قسمت 39 سریال دل، اتفاقات غیرمنطقی و عجیبی افتاده که باعث شده برخی‌ها از آن انتقاد کنند.

دوات آنلاین -سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی، در حالی به پایان راه نزدیک می‌شود که نه تنها همچنان مورد انتقاد است، بلکه در قسمت 39 که چهارشنبه هفته گذشته منتشر شد، با موج جدیدی از واکنش‌های منفی مخاطبان روبه‌رو شده است. در این قسمت از سریال، چند اتفاق غیرمنطقی و عجیب رخ داد که برای تماشاگر باورپذیر نبود و واکنش انتقادی آن‌ها را به دنبال داشت. ادامه مطلب می‌تواند بخش‌هایی از داستان را برای کسانی که قسمت 39 را ندیده‌اند، لوث کند.

 

اتفاقات عجیب و غیرقابل باور

شخصیت «خسرو» پس از فهمیدن ماجرای تعرض به دخترش، سکته کرده بود و در کما به سر می‌برد. در قسمت 39، این کاراکتر به هوش آمد و به محض بیرون آمدن از کما، کاملا هوشیار و سرحال از جای خود بلند شد و پرستارانی که سعی داشتند جلوی او را بگیرند، کنار زد تا سراغ «نکیسا» برود.

 

طبیعتا فردی که در کما بوده بلافاصله پس از به هوش آمدن نمی‌تواند به وضعیت عادی برگردد. اتفاقات عجیب دیگر به ماجراهای خانه «نکیسا» مربوط می‌شود. وقتی یک قربانی تعرض با فردی که به او تعرض کرده روبه‌رو می‌شود نمی‌تواند مسلط به خود و عادی بدون هیچ واکنش عصبی مقابل او بایستد و به حرف‌هایش گوش کند، اما «رستا» در این لحظه عکس‌العمل باورپذیری ندارد.

کوروش تهامی در سریال دل

«خسرو» وارد خانه «نکیسا» می‌شود تا بپرسد چرا چنین کاری با زندگی آن‌ها کرده، اما از دیدن «آرش» که با ضربه چاقوی «نکیسا» زخمی روی زمین افتاده است، تعجب که نمی‌کند هیچ، بلکه توجهی هم به او ندارد و پس از پایان سرزنش‌هایش، سراغ «آرش» می‌رود و او را از خانه بیرون می‌برد. «ناهید» و «رستا» هم که بیرون از خانه بودند نه با پلیس و نه با اورژانس تماس نمی‌گیرند و فقط منتظر پایان دعوا هستند! خودکشی «نکیسا» هم بسیار غیرواقعی و عجیب اتفاق می‌افتد.

 

روایت بی‌احساس لحظات حساس

پس از گذشت 39 قسمت، لحظه‌ای که رازها برملا می‌شود و شخصیت‌ها پس از فاش شدن حقیقت با هم روبه‌رو می‌شوند، باید آن قدر ملتهب و باورپذیر باشد تا مخاطب درگیر ماجرا شود و با کاراکترها هم‌حسی کند، اما این لحظه مهم در سریال به اندازه‌ای غیرقابل باور و خنثی است که هیچ حسی به تماشاگر منتقل نمی‌کند.

 

هرچند که «دل» در قسمت‌های گذشته هم چندان تاثیرگذار نبوده، اما برانگیختن احساسات مخاطب در لحظات حساس و پایانی قصه، کمترین توقعی است که مخاطب از سریال دارد که آن هم برآورده نمی‌شود. این مجموعه که در قسمت‌های گذشته هم به دلیل ریتم بسیار کند مورد انتقاد بوده ، در قسمت‌های پایانی هم نتوانسته است ضعف‌ها را تا حدودی جبران کند.

 

منبع: روزنامه خراسان

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها
النا 1399/07/21
خیلی فیام قشنگ بود این فیلم اما یکم فیلم مشکل داشت شخصیت هاش برای فیلم عالی بازی کردند اما شخصیت این دو عاشق بسیار پیر بود
رستا 1399/07/02
سریال دل عالی بود و از 100 بهش 99 میدم در ضمن خانم بیات و آقای بهداد عالی بودن اونا همون نقشی بازی کردن که کارگردان ازشون می خواست ممنونم از عوامل دل 🌹🌹
ناشناس 1399/06/30
سریال بسیار جالب بود اعتماد نکردن به ادم های اطرافمان به ما یاد داد نکته مثبت سریال
ثمین 1399/06/30
به نظر من که هیچ ایرادی نداره
ناشناس 1399/06/30
هر چی پیش میره فیلم از هیجان کاسته میشه انگار خود بازیگر ها هم ادامه و کش خوردن فیلم خسته شدن
ناشناس 1399/06/29
رستا خیلی بیخیال با این قضیه برخورد کرد حداقل یه دادی گریه ای ضجه ای چیزی آخه اینقد بی روح
ناشناس 1399/06/29
سریال دل خیلی سریال خوبی و هیچکس حق ندارد روش عیب کند 😡
ناشناس 1399/06/29
بانطرتون موافق
ناشناس 1399/06/29
به نظر منم این قست واقعا خوب نبود من متنظر بودم رستا با نکیسا جدی دعوا کنه یا از اول با‌پلیس تماس بگیره ولی حیف
ناشناس 1399/06/29
همش منتظر بودم ناهید یا رستا ب پلیس یا اورژانس تماس بگیرین مث اینکه کارگردان گفته بود زنگ نزن

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.