2024/05/19
۱۴۰۳ يکشنبه ۳۰ ارديبهشت
قرار مرگبار دختر جوان با دوست اینستاگرامی

قرار مرگبار دختر جوان با دوست اینستاگرامی

دختر جوان به دوست اینترنتی خود گفت قصد جدایی دارد. آن پسر نیز با چاقو به او حمله کرد و ...

دوات آنلاین -دختر جوان وقتی به قرار شبانه با دوست اینستاگرامی‌اش در دریاچه چیتگر رفته بود، در پارکینگ محوطه آنجا با ضربه‌های چاقو به قتل رسید و قاتل متواری شد.

 

به گزارش نوشته روزنامه جام‌جم، شامگاه بیست و چهارم شهریور امسال، دختر 27 ساله‌ای از خانه‌اش در یکی از محله‌های کرج بیرون آمد و به خانه دوستش رفت. قرار بود ساعاتی آنجا بماند و بعد بازگردد، اما هرچه منتظر وی شدند، خبری از او نشد. بعد با دوست وی تلفنی حرف زدند که معلوم شد دخترشان خانه او را ترک کرده و از وی خبری دیگر ندارد. خانواده زن جوان دوباره با تلفن فرزندشان تماس گرفتند که این‌‌بار فرد غریبه‌ای به آنها پاسخ داد. همان موقع بود که فهمیدند دخترشان وقتی به محوطه پارکینگ درپاچه چیتگر رفته هدف سوء‌قصد قرار گرفته و اکنون زخمی و در بیمارستان بستری است.

 

زمانی که در آنجا حاضر شدند، پی بردند فرزندشان بر اثر اصابت بیش از 7 ضربه چاقو زخمی شده است. بررسی‌های پلیس نشان داد وسایلی از دختر زخمی سرقت نشده است. همچنین ماموران با تحقیقات اولیه متوجه شدند او قرار شبانه با مردی در پارکینگ دریاچه چیتگر داشته که از سوی وی با چاقو زخمی شده و زمانی که مردم به کمکش شتافتند، فرد غریبه فرار کرده است. در حالی که پزشکان بیمارستان در تلاش برای نجات او بودند، زن جوان ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه در بیمارستان فوت کرد. قتل او به ساسان غلامی، کشیک قتل دادسرای جنایی تهران گزارش شد.

 

 با دستور قضایی تحقیقات ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران در این باره ادامه داشت تا این‌که معلوم شد دختر کشته شده، ساکن کرج بوده که از یک ماه قبل با پسر 30 ساله‌ای که ساکن یکی از روستاهای شهر دماوند بوده در اینستاگرام آشنا شده و با هم ملاقاتی داشته‌اند. آن شب پسر جوان با او تماس گرفته و در پارک چیتگر قرار گذاشته بود.

 

بعد از این قرار دختر جوان به او می‌گوید قصد جدایی دارد و زمانی که می‌خواسته سوار اسنپ شود، پسر جوان با چاقو او را به قتل رسانده و متواری می‌شود.

 

با هماهنگی قضایی، پلیس در جست‌و‌جوی متهم به قتل فراری است که دختر جوان را به قتل رسانده است.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.