2024/07/21
۱۴۰۳ يکشنبه ۳۱ تير
ابهام در قتل مرد دو زنه

ابهام در قتل مرد دو زنه

زن جوان: با شوهر سابقم و دو برادرش درگیر شدیم و آنها با چوب و چماق و چاقو به جان ما افتاده و همسرم را به قتل رساندند.

دوات آنلاین -با گذشت یک ماه از قتل مرد دو زنه در یک درگیری خانوادگی و در حالی که هنوز علت مرگ وی از سوی پزشکی قانونی اعلام نشده است، سه برادرزن مقتول همچنان به اتهام قتل در بازداشت هستند.

 

به گزارش روزنامه «ایران»، نیمه شب  27 مرداد مأموران کلانتری 140 باغ فیض در جریان یک قتل قرار گرفتند و موضوع به بازپرس جنایی پایتخت اعلام شد.

 

نخستین بررسی‌ها در صحنه جنایت نشان می‌داد که درگیری بین اعضای یک خانواده رخ داده است و در ادامه دو برادر به اتهام قتل دامادشان دستگیر شدند. تحقیقات نشان می‌داد مقتول که مردی میانسال بوده مدتی قبل برای دومین بار ازدواج کرده و همین موضوع باعث ایجاد اختلاف در خانواده شده بود.

 

همسر دوم مقتول در تحقیقات گفت: چند سال قبل از شوهر اولم کامیار جدا شدم و با محمود که شوهر خواهر کامیار بود ازدواج کردم. من از همسر اولم سه فرزند دارم که یکی از آنها با پدرش زندگی می‌کند و دو بچه دیگر با من و محمود زندگی می‌کردند. وقتی ما با هم ازدواج کردیم، در خانواده اختلاف افتاد چرا که من با همسر خواهر شوهرم ازدواج کرده بودم و این موضوع باعث اختلافات شدیدی شد.

 

او ادامه داد: «چند روز قبل پدر محمود فوت کرد و ما برای شرکت در مراسم ختم به شهرستان رفتیم. به خاطر کرونا دو بچه‌ام را نزد پدرشان گذاشتم. شب حادثه به سراغ بچه‌ها رفتیم تا آنها را به خانه برگردانیم اما با  شوهر سابقم و دو برادرش درگیر شدیم و آنها  با چوب و چماق و چاقو به جان ما افتاده و محمود را به قتل رساندند.»

 

پس از دستگیری دو برادر در صحنه جنایت و از آنجایی که سومین برادر  متواری شده بود، بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت دستور بازداشت مرد جوان را صادر کرد اما  چند روز بعد مرد جوان به اداره آگاهی رفت و خود را تسلیم پلیس کرد.

 

کیارش در تحقیقات اولیه گفت: شب حادثه همسر سابقم به دنبال بچه‌ها آمد و من از او خواستم که اجازه دهد بچه‌ها آن شب خانه ام بمانند چرا که میهمان داشتیم و خانه شلوغ بود و دوست داشتم بچه‌هایم در این میهمانی حضور داشته باشند اما او مخالفت کرد و بر سر همین مسأله  باهم درگیر شدیم. من چاقو را برای ترساندن مقتول برداشتم و قصدم قتل نبود اما در درگیری او چوب بدست داشت و من هم به ناچار دست به چاقو شدم.

 

مأموران  در بازرسی از خانه وی و در سطل زباله غلاف خونی چاقویی را پیدا کردند  که مشخص شد چاقو  متعلق به متهم بوده است.

 

همچنین در تحقیقات میدانی  شاهدان حادثه عنوان کردند  در صحنه درگیری فقط کیارش چاقو در دست داشته است. با این حال از آنجا که هنوز مشخص نیست محمود بر اثر اصابت ضربه چاقو به قتل رسیده یا ضربات چوب و چماق باعث مرگ وی شده است جسد مقتول به پزشکی قانونی منتقل شد تا مشخص شود که علت اصلی مرگ چه بوده است؟  در حال حاضر سه برادر به دستور بازپرس مصطفی واحدی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شدند و بررسی‌ها در این خصوص ادامه دارد.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.