2022/10/05
۱۴۰۱ چهارشنبه ۱۳ مهر
آقای بازیگر معروف: به من گفتند مرده شور خودت و نقش‌ات را ببرند

آقای بازیگر معروف: به من گفتند مرده شور خودت و نقش‌ات را ببرند

کامران تفتی حرف‌های خواندنی و جالبی درباره بازیگری و زندگی زده است که در این مطلب می‌خوانید.

دوات آنلاین -کامران تفتی بازیگر توانایی است و او را در نقش‌های جالب توجه زیادی دیده‌ایم. او علاوه بر این در زمینه اجرا نیز مهارت دارد. تفتی سراغ نقش‌های منفی زیادی رفته و البته این انتخاب‌ها برایش چندان بی‌حاشیه هم نبوده است.

 

کامران تفتی که که در برنامه پنجشنبه جمعه حاضر شده بود در پاسخ به این سوال که آیا تا حالا کسی به تو گفته است که از تو بدش می آید، اذعان کرد: بله خیلی زیاد! مثلاً همین حالا که بازپخش سریال «زیر هشت» در جریان است و نقش من منفی است کسی من را دید و گفت ازت متنفرم! خیلی نامردی! مرده شور خودت و نقش ات را ببرند!

 

او با بیان اینکه فقط یک بار در زندگی اش پیش آمده که آنقدر خوشحال شود که زبانش بگیرد، یادآور شد: در فیلم سینمایی «مرگ کسب و کار من است» به کارگردانی امیرحسین ثقفی من در بخش اصلی جشنواره فیلم فجر کاندید بهترین بازیگر مکمل مرد شدم. زمانی که با من تماس گرفتند و کاندیداتوری ام را اعلام کردند از خوشحالی زبانم بند آمد و چقدر خوشحالم که جایزه نگرفتم چون برنده شدن سیمرغ سقف خوشحالی های من است و دوست ندارم این خوشحالی تمام شود.

 

بازی در نقش اصلان در سریال زمین گرم

کامران تفتی در توضیح نقش خود در سریال زمین گرم گفت: بازی من از همان قسمت اول آغاز می شود و البته در همان قسمت می میرم و باقی قسمتها فلاش‌بک است. اگر در زندگی واقعی هم فلاش‌بک وجود داشت آرزوی لذت بخشی بود که انسان بتواند خود را مرتب تکرار کند و بداند این فرصت دوباره برای او وجود دارد که برگردد، اما حیف که این گونه نیست و باید به فکر این بود که کی فرصت تمام خواهد شد.

کامران تفتی بازیگر بسیار توانایی است

این بازیگر ادامه داد: تمام تلاش خود را می کنم که اگر روزی نبودم حداقل در یادها باقی بمانم. مثل استاد مرحوم خسرو شکیبایی و همه کسانی که انگار بعد از نبودنشان زنده تر هم هستند.

 

تفتی در پاسخ به این سوال که اگر در زندگی ات یک امکان فلاش‌بک داشتی به کدام دوره از زندگی ات برمی گشتی، اظهار کرد: دوست دارم به دوران کودکی ام برگردم؛ با اینکه در خرمشهر و در سال های سخت جنگ طی شد با وجود همه موشکباران ها، همه سختی ها و همه از دست دادن ها، به شکلی ناب پشت همدیگر بودیم.

 

منبع: ایسنا

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.