2024/05/19
۱۴۰۳ يکشنبه ۳۰ ارديبهشت
سریال آقازاده رکوردی بزرگ به جا گذاشت

سریال آقازاده رکوردی بزرگ به جا گذاشت

سریال آقازاده بسیار پرمخاطب شده است و توانست رکوردی بزرگ را به نام خودش ثبت کند.

دوات آنلاین -سریال آقازاده به پرمخاطب‌ترین سریال شبکه نمایش خانگی تبدیل شده و همان طور که قسمت اول آن رکوردشکنی کرد و در 24 ساعت نسخه فیزیکی آن تمام شد قسمت‌های 9 و 10 آن که همزمان پخش شد نیز رکوردی بزرگ بر جا گذاشت.

 

اپیزود 9 و10 این سریال با بیش از ۶۰ میلیون دقیقه بازدید، رکورد تماشای هر قسمت از سریال در شبکه نمایش خانگی را شکست.

 

این قسمت از سریال «آقازاده» که در قالب یک اپیزود ۱۰۰ دقیقه‌ای در روز جمعه ۳۱ مرداد ماه منتشر شد، با گذشت ۱۳ روز از انتشار، عدد ۶۰ میلیون و ۱۷۲ هزار و ۴۹ دقیقه تماشا را تنها بر روی پلتفرم فیلیمو به ثبت رساند که رکوردی برای هر قسمت در بین تمام سریال‌های شبکه نمایش خانگی محسوب می‌شود.

 

ثبت میزان بازدید بر اساس دقیقه تماشا از مهم‌ترین معیارهای سنجش مخاطب در شبکه نمایش خانگی است که با میزبانی سرویس‌های وی‌اودی از سریال‌ها و فراهم کردن بستر پخش، این معیار بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.

عکسی از سریال آقازاده

رکورد قبلی سریال آقازاده

«آقازاده» پیش از این نیز با گذشت چهار روز از انتشار قسمت اولش، رکورد ۲۵ میلیونی دقیقه تماشا را ثبت کرده بود که پس از تنها نزدیک به دو ماه در آستانه قسمت یازدهم، این عدد به حدود ۵۹ میلیون دقیقه تماشا رسیده که با اختلاف، بالاترین میزان دقیقه تماشای قسمت اول در بین کل سریال‌های شبکه نمایش خانگی است.

 

بررسی رفتار تماشای مخاطبان سریال «آقازاده» در فیلیمو نشان می‌دهد که با گذشت ۱۰ قسمت، همچنان میزان بازدید اپیزودهای ابتدایی در حال رشد است و هر روز به تعداد مخاطبان تماشای آنلاین این سریال در فیلیمو اضافه می‌شود.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها
ناشناس 1399/06/15
من که ندیدمش به نظرم غورباقه بیاد اقازاده به گرد پاش هم نمیرسه البته اگه تا اون موقع تموم نشده باشه

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.