2024/06/24
۱۴۰۳ دوشنبه ۴ تير
دختر جوان چرا مادربزرگش را به قتل رساند

دختر جوان چرا مادربزرگش را به قتل رساند

متهم: روز حادثه با مادربزرگم سر انحصار وراثت درگیر شدم و او را هل دادم که همین ضربه باعث مرگش شد.

دوات آنلاین -دختر 23 ساله ای در شیراز مادربزرگ خود را کشت. او در بازجویی‌های پلیسی به جرمش اعتراف کرد.

 

به گزارش «خبرجنوب»، روز یکشنبه با اعلام گزارشی از بیمارستان شهید بهشتی شیراز مبنی بر مرگ مشکوک زنی پس از انتقال به بیمارستان ماموران پلیس به محل اعزام شده و جسد پیرزنی را مشاهده کردند و تحقیقات پلیس برای كشف راز جنایت شروع شد. مقتول به دلیل اصابت جسم سخت به قتل رسیده بود و در تحقیقات مشخص شد که نوه مقتوله که دختری 23 ساله است در این جنایت نقش دارد. قاتل پس از چند ساعت به دستور بازپرس دستگیر شد و در بازجویی ها گفت: سال ها قبل از این ماجرا پدرم فوت کرد و من و مادرم در خانه مادربزرگم زندگی می کردیم. پس از فوت پدرم شرایط زندگی ما خیلی سخت شده بود.

 

دختر جوان ادامه داد: روز حادثه با مادربزرگم سر انحصار وراثت درگیر شدم و او را هل دادم که همین ضربه باعث مرگش شد.

 

اظهارات دختر جوان در حالی بیان می‌شد كه بررسی ها حکایت از این داشت که آنها بر سر ارثیه باهم اختلاف شدید داشته اند. در چنین شرایطی متهم با دستور بازپرس جنایی شیراز، برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران قرار گرفت.

 

وی در ادامه تحقیقات گفت: روز حادثه مادربزرگم وقتی وارد شد روی مبل نشست و برایش توضیح دادم كه برای حل مشكلات مان باید فکری کنیم. ناگهان شروع به سروصدا كرد. درچنین شرایطی با او درگیر شدم . مادربزرگم به سمتم آمد و زمانی كه دید موضوع جدی است به سمت در رفت تا همسایه‌ها را خبركند. دستش را گرفتم و به سینه او ضربه زدم.

 

با اظهارات دختر جوان وی با قرار بازداشت موقت در اختیار ماموران قرار گرفت.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.