2024/06/22
۱۴۰۳ شنبه ۲ تير
جنایت پسر 14 ساله در عروسی

جنایت پسر 14 ساله در عروسی

دو نوجوان 14 و 16ساله به دلیل نامعلومی با یکدیگر درگیر شده بودند که پسر 14 ساله با وارد کردن ضربه چاقو به مقتول، او را به قتل رساند.

دوات آنلاین -پسر 14 ساله که در یک درگیری کودکانه نوجوان 16 ساله دیگر را به قتل رسانده بود، توسط پلیس آگاهی ساوجبلاغ دستگیر شد.

 

به گزارش روزنامه جام‌جم، سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز در این باره گفت: در پی وقوع قتل پسر 16 ساله در یک مراسم عروسی خانوادگی در منطقه شهرک ابریشم شهرستان ساوجبلاغ، بررسی موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت. کارآگاهان در بررسی‌های اولیه متوجه شدند در یک مراسم عروسی دو نوجوان 14 و 16ساله به دلیل نامعلومی با یکدیگر درگیر شده بودند که قاتل 14 ساله با وارد کردن ضربه چاقو به مقتول، او را به قتل رسانده و در محل نامعلومی مخفی شده است.

 

وی افزود: در ادامه کارآگاهان با اقدامات پلیسی مخفیگاه متهم را در یکی روستاهای اطراف شهرستان ساوجبلاغ شناسایی کرده و در عملیاتی غافلگیرانه او را دستگیر و به پلیس آگاهی ساوجبلاغ منتقل کردند. متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی ابتدا منکر درگیری و قتل بود، اما با مشاهده مستندات پلیس به ناچار لب به اعتراف گشوده و به قتل پسر 16ساله اقرار کرد.

 

رئیس پلیس آگاهی استان البرز در پایان خاطرنشان کرد: نظارت بر رفتار نوجوانان و کنترل و هدایت هیجانات آنها به مسیرهای درست در این سنین، می‌تواند عاملی برای پیشگیری از حوادث تلخ این چنین باشد.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.