2024/06/25
۱۴۰۳ سه شنبه ۵ تير
مردی همسر سابقش را به خاطر مهریه کشت

مردی همسر سابقش را به خاطر مهریه کشت

قاتل علاوه بر مهریه به خاطر ضرب و جرح همسرش به پرداخت دیه نیز محکوم شده بود.

دوات آنلاین -مردی که به خاطر اختلاف بر سر مهریه با همسر سابقش درگیر شده و او را شلیک گلوله به قتل رسانده است خودش را به پلیس تسلیم و به جرمش اعتراف کرد.

 

این فرد روز دوشنبه سوم شهریورماه با یک قبضه اسلحه سوزنی همسر قبلی خود را که سال‌ها با هم اختلاف خانوادگی داشتند، به قتل رساند.

 

دادستان عمومی و انقلاب یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد اظهارکرد: اختلافات بین این زوج در گذشته موجب شد که این مرد همسرش را به شدت از ناحیه صورت مجروح کند.

 

دادستان عمومی و انقلاب یاسوج خاطرنشان کرد: این ضرب و جرح عمدی باعث شد که زن دادخواست مطالبه مهریه دهد.

 

ملک حسینی تصریح کرد: قاتل حبس جنبه کیفری جرم را گذرانده و به سبب عدم پرداخت مهریه و دیه عضو آسیب دیده این زن، به عنوان بدهکار مالی در حبس بود.

 

وی ادامه داد: قاتل که به سبب بدهکاری دیه و مهریه در حال گذران حبس بود، برابر قانون به مرخصی می رود و در بخش سپیدار شهرستان بویراحمد، در ایام مرخصی، این زن را به قتل رسانده و متواری می شود.

 

دادستان یاسوج بیان کرد: تلاش شبانه روزی پلیس آگاهی که بدنبال دستگیری وی بودند موجب شد قاتل ناچار شود و خود را به نیروی انتظامی معرفی کند.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.