2024/07/21
۱۴۰۳ يکشنبه ۳۱ تير
مرگ تلخ پسر 4 ساله مقابل چشمان پدر

مرگ تلخ پسر 4 ساله مقابل چشمان پدر

بچه‌ام مقابل چشمان من دستش را به میله آهنی گرفت اما درجا خشک شد، برق او را گرفت. بچه‌ام را بغل کردم و...

دوات آنلاین -سریال تلخ و تکراری برق گرفتگی کودکان با کابل‌های فرسوده و اتصالی‌های برق با میله‌های فلزی این بار با مرگ پسر 4 ساله‌ای در تهران پایان یافت.

 

به گزارش «ایران»، ساعت 8 شب یکشنبه 2شهریور، ساکنان کوچه هادی در چهارراه خلیج فارس شاهد حادثه تلخی بودند که داغی بزرگ بر دل خانواده گراوند گذاشت. کیارش پسر 4 ساله خانواده با برادرکوچکش در حال بازی بودند که با دیدن دوستانشان که در کوچه پای تیر برق نشسته بودند با خوشحالی به طرف آنها دویدند.

 

 این آخرین سکانسی بود که پدر کیارش از شادی پسرش به خاطر دارد و بعد از آن حادثه‌ای رقم خورد که زندگی را به کام مرد جوان و خانواده‌اش تلخ کرد.

 

کیانوش، پدر کیارش در حالی که برای مراسم تدفین پسر 4 سال و نیمه‌اش آماده می‌شد با گریه به خبرنگار «ایران» گفت: در کنار تیر برق کوچه یک میله آهنی قرار داشت که کابل برق به آن متصل بود.

 

مرد جوان ادامه داد: بچه‌ام مقابل چشمان من دستش را به میله آهنی گرفت اما درجا خشک شد، برق او را گرفت. بچه‌ام را بغل کردم و با موتورسیکلت به بیمارستان فیاض بخش بردم، اما نیم ساعت بعد از این ماجرا گفتند پسرم جان باخته است. یک پسر کوچک تر از کیارش دارم اما نمی‌دانم چطور می‌توانم با غم مرگ بچه‌ام کنار بیایم.

 

گزارش مرگ پسر خردسال به بازپرس مصطفی واحدی اعلام شد و بازپرس جنایی دستور بررسی علت حادثه و شناسایی مقصران را صادر کرد.

 

این در حالی است که شامگاه 18 مرداد نیز پسر 12 ساله‌ای به ‌نام مهدی در پارک لاله در حال بازی پینگ پنگ بود که توپ او داخل باغچه افتاد و زمانی که پسرک برای برداشتن توپش به سمت باغچه رفت دستش به تیر برق خورد و به علت اتصال برق جان باخت.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.