2024/07/24
۱۴۰۳ چهارشنبه ۳ مرداد
جزییاتی از فصل 4 سریال بچه مهندس؛ آیا روزبه حصاری باز هم نقش جواد جوادی را بازی می‌کند

جزییاتی از فصل 4 سریال بچه مهندس؛ آیا روزبه حصاری باز هم نقش جواد جوادی را بازی می‌کند

حسن وارسته، نویسنده سریال بچه مهندس درباره فصل چهارم این مجموعه توضیحات خوبی داده است.

دوات آنلاین -فصل چهارم سریال بچه مهندس در راه است. این خبر چند روز پیش اعلام شد البته فعلا نباید برای تماشای آن عجله داشت چون در مرحله نوشتن فیلنامه است. حسن وارسته، نویسنده این سریال، توضیحات بیشتری داده و از جمله اشاره ای به این نکته داشته که آیا روزبه حصاری در نقش جواد جوادی و مهشید جوادی در نقش مرضیه می‌مانند یا خیر.

 

حسن وارسته نویسنده سریال بچه مهندس به خبرگزاری تسنیم  گفت: فیلمنامه شروع شده و کار را فعلاً تنهایی جلو می‌برم، اگر ضرورت اقتضاء کرد و لازم شد تیم نگارشی اضافه خواهیم کرد.

 

عشق و امیدبخشی در فصل 4 سریال بچه مهندس

او در پاسخ به این سؤال که از ماجراهای جدید جواد جوادی چه خبر و چند ساله می‌شود و چه اتفاق‌هایی خواهد افتاد،‌ گفت: می‌خواهم از جزئیات چیزی نگویم تا مخاطب ما منتظر شگفتانه‌های فصل چهارم بچه‌ مهندس باشد. قصه تقریباً همان ماجرای مستتر عشق را کماکان با خودش دارد. برای ما توجه به میهن و خاک اهمیت دارد و مورد توجه قرار دادیم، مطالبات جوانان و مسائلی که در فضای دانشگاهی مردم و جوانان دوست دارند نیز گفته می‌شود.

 

وارسته با اشاره به القای امید و امیدبخشی در فصل چهارم، گفت: سعی می‌کنیم در این قصه جدید، امیدبخشی برای رسیدن به آرزوهای ناممکن را مطرح کنیم. چرا که در فصل سوم بسیاری از نوجوانان و جوانان به خاطر رگه‌هایی از این القای امید و امیدبخشی، دوباره به سراغ تحصیل رفتند و ناامیدی را کنار گذاشتند؛ موفقیت را به عینه دیدند. می‌خواهیم این امیدبخشی را در قالب اتفاقاتی به نمایش بگذاریم و قطعاً اشاره‌ای به کمبودها، مشکلات و مباحثی که ترمز پیشرفت کشور را کشیده نیز مثلِ فصل سوم،‌ جزو نشانه‌گذاری‌های فیلمنامه‌ای و در ادامه کارگردانی خواهد بود.

عکسی از سریال بچه مهندس 3

آیا بچه مهندس تکراری می‌شود

نویسنده سریال در پاسخ به این سؤال که در اکثر مواقع سریال‌های چند فصله و دنباله‌دار با مشکل کلیشه و تکرار مواجه شده‌اند آیا برای از بین رفتن آن موفقیت‌های به‌دست آمده ترسی داشتید یا تمهیدی اندیشیدید که نوار این موفقیت‌ها در فصل چهارم ادامه پیدا کند، افزود: به هر صورت ترس وجود دارد، زمانمان کمتر شده، چون فصل قبلی را این موقع‌ها فیلمبرداری می‌کردیم، از این جهت فشار بیشتر است و البته توقعات هم بیشتر است.گرچه در جشن‌های اخیر، کارهای تلویزیونی را کاندید کردند و جایزه دادند و هیچ اسمی از  بچه‌ مهندس نیاوردند منتها ما کارمان را کردیم و هدیه‌مان را از مردم گرفتیم.

 

وی خاطرنشان کرد: باید قصه را محکم‌تر کنیم و از طرفی فیلمنامه را برسانیم تا کار زودتر کلید بخورد. قصه‌ای سر و شکل‌دار و محکم‌تر از فصل قبلی که بتوانیم بر توفیقات آن کار بیفزاییم. سعی‌مان این است هرچه زودتر فیلمنامه را آماده و به سرانجام برسانیم. قصه را خیلی دوست داریم مطمئن باشید به قصه محکمی نرسیده بودیم این کار را ادامه نمی‌دادیم.

 

زمان شروع فیلمبرداری فصل 4 سریال بچه مهندس

وارسته درباره پیش‌بینی برای کلیدخوردن و شروع فیلمبرداری و تغییرات در ترکیب بازیگران و عوامل،‌ توضیح داد: شروع فیلمبرداری در حیطه اختیارات تهیه‌کننده است اما احتمالاً پاییز بتوانیم فصل چهارم بچه‌ مهندس را شروع کنیم. درباره ترکیب بازیگران فصل چهارم این سریال تلویزیونی، باید بگویم نویسنده بر اساس درام و ضرورت شخصیت‌ها کار را جلو می‌برد. اگر کسی اضافه شود در قصه می‌آوریم و اگر کسی به ضرورت درام باید حذف شود نویسنده این کار را می‌کند. یادمان نرود قصه، قصه بچه مهندس است. در فصل‌های قبلی بازیگرانی داشتیم که دوست داشتند جواد را به اهدافش برسانند.

روزبه حصاری در نقش جواد جوادی در سریال بچه مهندس 3

آیا بازیگران تغییر می‌کنند

وی تصریح کرد: قصه ما جواد جوادی است هرکسی می‌آید در جهت رشد و تعالی شخصیت‌مان کمک می‌کند. لازم هم باشد یکسری شخصیت‌هایی وارد می‌کنیم مانع رسیدن قهرمان داستان به هدفش بشود. این بار یک جنس ضدقهرمان داریم که برایشان شخصیت و کاراکتر طراحی می‌کنیم. اما درباره تغییر در ترکیب بازیگران این نکته لازم به یادآوری است که همیشه ترکیب تیم برنده را در همه جای دنیا حفظ می‌کنند این ترکیب شامل عوامل تولید، تهیه‌کننده، کارگردان ، نویسنده و عوامل می‌شود، سعی می‌کنیم ترکیب تیم برنده حفظ شود.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها
آرمان 1400/12/05
ممنون ازتون فصل چهار با بازی آقای رهبری عالی❤ منتظر فصل پنج با بازی رهبری هستیم
مژگان 1400/09/21
اقای روزبه حصاری من خیلی شمارو دوست دارم و از بازی هاتون لذت می برم ممنون میشم بازی های بیشتر شما رو ببینم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
سما 1400/01/18
راست میگه مگه اقای روزبه حصاری کنار گیری نکرده بود پس چجوری دوباره برگشت
ناشناس 1399/12/16
مگه آقای حصاری دوباره برگشتن به بچه مهندس ۴؟ آخه گفته بودن که دیگه در بچه مهندس ۴ حضور ندارن🤔
fatemeh 13 1399/11/30
خیلی خوشحالم ک آقای حصاری هستن در سری بعدی بچه مهندس موفق باشین
مهران 1399/11/17
عالی شد ک بچه مهندس فصل چهارم دارد و منتظرش هستیم بهترین سریالی بود
ناشناس 1399/11/09
آخ جووووووون 😍😍😍خبر خیلی خوبی بود منتظریییییمم😍😍😍😍😍😍😍😍😍 اگه روزبه حصاری هم باشه که عالی تر میشه 😍
ناشناس 1399/10/29
ازتون خواهش میکنم روزبه حصاری باشه
عمران 1399/10/28
ازتون خواهش میکنم که روزبه حصاری در این سریال باشن اخه خیلی بازیگر خوبی هستن لطفااااااا🙄🙄😫
محمد جواد 1399/10/27
واقعا روزبه حصاری در نقش جواد جوادی در این سریال بازی می کنند

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.