2022/07/02
۱۴۰۱ شنبه ۱۱ تير
قتل شوهر دوم در نزاع با خانواده شوهر اول

قتل شوهر دوم در نزاع با خانواده شوهر اول

زن جوان در بازجویی‌های پلیسی جزییات قتل همسرش را شرح داد.

دوات آنلاین -مردی که متهم است با همدستی برادرانش، شوهر همسر سابقش را با ضربات چوب و چماق به قتل رسانده، تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

 

به نوشته روزنامه جوان نیمه شب ۶ مرداد ماه ماموران کلانتری ۱۴۰ باغ فیض از حادثه درگیری در یکی از محله ها باخبر و در محل حاضر شدند.

 

در اولین بررسی ها مشخص شد مردی به نام محمود با اصابت ضربات چوب و چماق به شدت مجروح شده که با کمک امدادگران اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

 

مأموران کلانتری در اولین گام موفق شدند دو نفر از شرکت کنندگان در نزاع را بازداشت کشتند اما بقیه موفق به فرار شدند.

 

در حالی که تحقیقات در جریان بود ساعت 2 و 25 دقیقه بامداد ۲۷ مرداد کارکنان بیمارستان به پلیس خبر دادند که محمود به علت شدت جراحت روی تخت بیمارستان فوت شده است.

 

بنابراین سرهنگ رسول بهرامی، رئیس کلانتری ۱۴۰ باغ فیض به همراه تیمی از ماموران تحت امرش در محل حاضر شد. بعد از تایید حادثه قاضی مصطفی واحدی به همراه تیم جنایی در محل حاضر شدند و تحقیقات بیشتر در این باره ادامه پیدا کرد.

 

همسر مقتول چه گفت

در اولین گام همسر محمود که در جریان نزاع همراه شوهرش بود، مورد تحقیق قرار گرفت. او توضیح داد: من چند سال قبل ازدواج کرده بودم و صاحب دو فرزند بودم به خاطر اختلاف هایی که با شوهرم داشتم، سال گذشته از هم جدا شدیم و بچه ها با من زندگی می کردند. بعد از آن بود که محمود به خواستگاری ام آمد و باهم ازدواج کردیم.

 

وی ادامه داد. چند روز قبل پدر شوهرم فوت کرد و من همراه شوهرم برای مراسم خاکسپاری راهی شهرستان شدیم. از آنجا که بیماری کرونا شروع داشت و نگران سلامت بچه ها بودم به ناچار آنها را به خانه شوهر سابقم بردم.

 

او در شرح حادثه هم گفت: شب حادثه برای بازگرداندن بچه ها به خانه شوهر سابقم رفتم. خانواده اش با دیدن من شروع به مشاجره و بحث‌های قبلی کردند. وقتی مشاجره بالا گرفت برادرهای شوهر سابقم به من حمله کردند که از ترس به کوچه فرار کردم آنها من را دنبال کردند و زمانی که با شوهرم محمود مواجه شدند با چوب و چماق کتکش زدند که همسایه ها پلیس را از ماجرا باخبر کردند. شوهرم در این درگیری به قتل رسید و ماموران دو نفر از برادرهای شوهر سابقم را دستگیر کردند و بقیه موفق به فرار شدند.

 

با اطلاعاتی که زن جوان در اختیار پلیس گذاشت، تحقیقات برای بازداشت سایر شرکت کنندگان در نزاع در دستور کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. همچنین جسد به دستور بازپرس به پزشکی قانونی فرستاده شد تا علت اصلی مرگ مشخص شود.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.