2022/08/14
۱۴۰۱ يکشنبه ۲۳ مرداد
چاقوکشی مرگبار زوج پرستار در بیمارستان

چاقوکشی مرگبار زوج پرستار در بیمارستان

زن جوان بعد از بهبودی نسبی در بازجویی‌ها قتل شوهرش را انکار کرد.

دوات آنلاین-درگیری خونین زن و شوهر پرستار در یکی از بیمارستان‌های تهران با مرگ شوهر و زخمی شدن همسرش پایان یافت.

 

به نوشته روزنامه جوان ساعت‌۲۰:۳۰‌شامگاه چهارشنبه هشتم مرداد به مأموران کلانتری‌۱۷۳‌امین‌آباد تهران خبر رسید، زوج پرستاری در یکی از بیمارستان‌های اطراف درگیری خونینی را رقم زده‌اند.

 

وقتی مأموران پلیس در محل حادثه حاضر شدند، دریافتند لحظاتی قبل داخل حیاط بیمارستان بین سوپروایزر بیمارستان که مرد جوانی است و همسرش که در بیمارستان بهیار است، درگیری خونینی رخ می‌دهد که در جریان آن مرد جوان با ضربه چاقو زخمی و فوت می‌کند و همسرش هم زخمی و تحت درمان قرار می‌گیرد.

 

بررسی‌های اولیه حکایت از آن داشت زن و شوهر ابتدا داخل حیاط با هم مشاجره لفظی می‌کنند و وقتی درگیری آن‌ها بالا می‌گیرد، به یکدیگر حمله می‌کنند و حادثه خونین را رقم می‌زنند. از سوی دیگر تحقیقات میدانی نشان داد، این زوج قبل از این هم سابقه درگیری لفظی داشته، اما به صورت فیزیکی تا آن لحظه داخل بیمارستان با هم درگیر نشده بودند.

 

بازجویی از زن جوان

بدین ترتیب همزمان با ادامه تحقیقات مأموران پس از بهبودی نسبی زن جوان به سراغ او رفتند و از وی درباره حادثه تحقیق کردند. متهم در بازجویی‌ها با انکار قتل شوهرش در ادعایی گفت: من و شوهرم سال‌ها قبل با هم ازدواج کردیم و زندگی خوبی هم داشتیم تا اینکه کم‌کم با هم اختلاف پیدا کردیم. ما از نظر اخلاقی با هم تفاوت داشتیم و سعی می‌کردیم با هم کنار بیاییم، اما هر چند وقت یکبار با هم درگیر می‌شدیم. ما هر دو در یک بیمارستان کار می‌کردیم و من به عنوان بهیار بودم و شوهرم سوپروایزر بیمارستان بود.

 

گاهی هم در بیمارستان به خاطر اختلافات خانوادگی با هم مشاجره می‌کردیم تا اینکه شب حادثه هر دو برای هواخوری به داخل حیاط بیمارستان رفتیم و دوباره به خاطر همان موضوعات قبلی با هم مشاجره لفظی کردیم. وقتی درگیری ما بالا گرفت، شوهرم با چاقویی که در دست داشت به من حمله کرد و ضربه‌ای به من زد که زخمی شدم و روی زمین افتادم. شوهرم با دیدن این صحنه خیلی عصبانی شدم و ناگهان با همان چاقو ضربه‌ای به خودش زد که خونین نقش بر زمین شد و بعد با داد و فریاد‌های من، همکارانم به کمک ما آمدند که پس از انتقال ما به بیمارستان شوهرم فوت کرد.

 

وی در پایان گفت: شب حادثه من چاقو نداشتم و اینکه گفته شده من با چاقو شوهرم را زده‌ام دروغ است. همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی برای انجام آزمایش‌های لازم و مشخص شدن اینکه ضربه مرگبار خودزنی بوده یا دگر‌زنی، قاضی پرونده به مأموران دستور داد دوربین‌های مداربسته محل حادثه را بازبینی و از شاهدان عینی درباره این حادثه تحقیق کنند. همچنین قرار شد متهم پس از بهبودی نسبی برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گیرد.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.