2022/07/02
۱۴۰۱ شنبه ۱۱ تير
سلفی جان دختر جوان را در جاده چالوس گرفت

سلفی جان دختر جوان را در جاده چالوس گرفت

این دختر به گفته همراهان به دلیل گرفتن عکس سلفی و رعایت نکردن نکات ایمنی، به داخل رودخانه خروشان چالوس سقوط می‌کند.

دوات آنلاین-دختری جوان که قصد داشت عکس سلفی بگیرد به دلیل بی احتیاطی به رودخانه چالوس پرت شد و جانش را از دست داد.

 

رئیس جمعیت هلال احمر چالوس گفت: متاسفانه دختر جوانی بر اثر سهل انگاری به رودخانه پرت می‌شود و دو آقایی که همراه وی بودند برای نجاتش تلاش می‌کنند که فایده‌ای نداشت و آن‌ها هم دچار آسیب می‌شوند که با کمک نیرو‌های هلال احمر نجات پیدا می‌کنند.

 

به گزارش ایسنا،رئیس جمعیت هلال احمر چالوس از کشف جسد دختر جوان مسافر از رودخانه چالوس خبر داد و گفت: این حادثه عصر روز جمعه رخ داده است.

 

 امیرحسین عسگرزاده، با بیان اینکه بعداز ظهر دیروز حوالی ساعت ۱۶ خبر به آب افتادن یک دختر جوان در ۱۰ کیلومتری جاده چالوس در نزدیکی "شرکت دی" به نیرو‌های هلال احمر این شهرستان ارسال شد، بلافصله نیرو‌های هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.

 

وی با اشاره به اینکه این دختر جوان با خانواده از تهران به این منطقه آمده بودند و ظاهرا برای گرفتن عکس سلفی به روی پل رودخانه رفته بود، تصریح کرد: متاسفانه دختر جوان بر اثر سهل انگاری به رودخانه پرت می‌شود و دو آقایی که همراه وی بودند برای نجاتش تلاش می‌کنند که فایده‌ای نداشت و آن‌ها هم دچار آسیب می‌شوند که با کمک نیرو‌های هلال احمر نجات پیدا می‌کنند.

 

رئیس جمعیت هلال احمر چالوس، تصریح کرد: جسد این خانم چندکیلومتر پایین‌تر توسط نیرو‌های مردمی و با حضور هلال احمر در نزدیکی پارک فین از آب بیرون آورده شد.

 

محمدناصر زندی فرماندار چالوس نیز با بیان اینکه این خانم ۳۳ ساله اهل تهران بود، اظهار کرد: وی به همراه دوستان خانوادگی خود در مجاورت رودخانه چالوس به سر می‌بردند که بنا به گفته همراهان به دلیل گرفتن عکس سلفی و رعایت نکردن نکات ایمنی، به داخل رودخانه خروشان چالوس سقوط می‌کند.

 

وی گفت: در حال حاضر پرونده در آگاهی چالوس در حال بررسی است و پیکر این خانم جوان به سردخانه نوشهر انتقال یافت.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.