2024/06/19
۱۴۰۳ چهارشنبه ۳۰ خرداد
کرونایی شدن عروس و داماد در روز عروسی

کرونایی شدن عروس و داماد در روز عروسی

عباس و زینب به آتلیه عکاسی رفتند تا برای یادگاری هم که شده چند تا عکس با لباس عروس و داماد داشته باشند، غافل از اینکه عکاس و فیلمبردار مراسم کوچک عروسی‌شان مبتلا به کرونا است.

دوات آنلاین-ویروس هزار چهره کرونا مدتی است در تمام نقاط جهان و به تبع آن در کشورما نیز سایه افکنده و جسم بسیاری از مردم ایران را به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی درگیر گرده و گرفته و دردناک‌تر اینکه مرگ غریبانه آنها دردی بر بازماندگان است که با هیچ مرهمی التیام نمی‌یابد.پس از مدت‌ها تحمل سختی های مختلف و گرفتن وام ازدواج زمان برگزاری مراسم جشن عروسی عباس و زینب فرا رسید و از بد روزگار مصادف با ایام کرونایی، که بسیاری از تالارها و مراسمات عروسی کنسل شده بود.عباس و زینب هم به دلیل اینکه دوستان و آشنایان را به ویروس کرونا مبتلا نکنند تصمیم گرفتند که مراسم جشن را در تالار کنسل کرده و به یک مراسم ساده و کم جمعیت در باغی کوچک بسنده کنند.

 

ویروس کرونا هدیه عروسی زوج بروجردی

روز مراسم فرا رسید و عباس و زینب با رعایت همه پروتکل های بهداشتی به آتلیه عکاسی رفتند تا برای یادگاری هم که شده چند تا عکس با لباس عروس و داماد داشته باشند، غافل از اینکه عکاس و فیلمبردار مراسم کوچک عروسی شان مبتلا به کرونا است.

 

بالاخره مراسم عروسی به پایان رسید بعد از چند روز عروس و داماد به کرونا مبتلا شدند و چند هفته ای درگیر مبارزه با این ویروس شدند.بعد از مبتلا شدن عروس و داماد به کرونا توسط عکاس و فیلمبردار مراسم شان پدر و مادر عروس و داماد و برخی از اطرافیان نزدیک شان نیز به کرونا مبتلا شدند و طولی نکشید که تعداد زیادی از خانواده عروس داماد به کرونا مبتلا شدند.

 

در این میان پدر داماد که سن بالاتری داشت و دچار بیماری قلبی بود نتوانست با ویروس کرونا مبارزه کند و در درگیری با این بیماری جان خود را از دست داد و داغی بر دل خانواده شان ماندگار شد.مادر داماد در بیان این خاطره تلخ از درگیری خانواده اش با ویروس کرونا برای دکتر معالجش می گفت و اشک می ریخت که چرا یک سهل انگاری کوچک باعث شد که همسرش از دنیا برود و نتواند تنها نوه اش را در آغوش بگیرد.

 

مردم در مراسم عروسی و ترحیم شرکت نکنند

دکتر معالج مادر داماد گفت: برگزاری مراسم عروسی در شرایط کنونی شیوع ویروس کرونا کار درستی نیست زیرا ناخواسته افرادی در این مراسمات مبتلا و شاید جان خود را از دست بدهند.دکتر مهدی مهزیاری افزود: ویروس کرونا یک ویروس ناشناخته است که پیشگیری بهترین راه مبارزه با آن می باشد، رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک و دستکش می تواند تا درصد بالایی این بیماری را مهار کند.

 

وی اظهار داشت: اکثر کسانی که به ویروس کرونا مبتلا می شوند در اماکن عمومی شلوغ مانند مراسمات عروسی و عزا شرکت کرده اند.وی بیان کرد: کادر درمان و پرستاران و پزشکان تمام تلاش خود را برای بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان ها و مطب های پزشکی انجام می دهند ولی بهترین و مطمئن ترین راه برای مبتلا نشدن به ویروس کرونا رعایت پروتکل های بهداشتی است که بارها و بارها از طریق رسانه ها اعلام شده است.

 

منبع: بهار نیوز

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.