2020/07/09
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۹ تير
کدام شرکت کنندگان عصر جدید به مرحله دوم رفتند

کدام شرکت کنندگان عصر جدید به مرحله دوم رفتند

در مرحله اول از فصل دوم عصر جدید نمایش‌های آکروبات بیشتر از سایر رشته‌‌ها مورد استقبال قرار گرفت.

دوات آنلاین-مرحله اول فصل دوم عصرجدید با همه دشواری‌هایی که کرونا ایجاد کرد، در 20قسمت روی آنتن رفت و شرکت‌کنندگانی که به مرحله دوم رسیدند یا با زنگ طلایی به نیمه‌نهایی رفتند، مشخص شدند. در این مرحله که تفاوت‌هایی با مرحله مشابه خود در فصل قبل داشت، مربیانی هم حضور داشتند که به شرکت‌کنندگان آموزش‌های لازم را می‌دادند یا با آنان برای آمادگی بیشتر همراهی می‌کردند.

 

مرحله‌ای که گذشت

مرحله اول 20 قسمت بود که در هر قسمت هفت گروه شرکت‌کننده در رشته‌های مختلف با یکدیگر رقابت کردند. در این فصل 140 گروه شرکت‌کننده در مرحله نخست حضور داشتند و هر گروه با توجه به حرفه خود زیرنظر یک مربی روی صحنه آمدند و سعی کردند از داوران چهار رای مثبت بگیرند تا بتوانند درنهایت به مرحله دوم راه پیدا کنند. خوانندگی، حرکات نمایشی، استندآپ کمدی و نمایش تئاتر بیشترین تعداد شرکت‌کننده را در این دوره داشتند که تعدادی از آنان به مرحله دوم صعود کردند.

 

38 شرکت‌کننده به مرحله دوم رسیدند و در این میان زنگ طلایی پنج بار از سوی داوران و احسان علیخانی زده شد و به این ترتیب پنج شرکت‌کننده مستقیم به مرحله سوم (نیمه نهایی) راه پیدا کردند.

 

چه کسانی راهی مرحله دوم شدند

وقتی صحبت از رقابت می‌شود، مسلما همه افراد تلاش‌شان را بیشتر خواهند کرد و درصدد هستند مراحل را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارند. حال در این فصل عصرجدید عده‌ای از شرکت‌کنندگان توانستند با نشان دادن توانمندی‌هایشان راهی مرحله دوم شوند از بین این تعداد 12 نفر یا گروه از شرکت‌کنندگان با رای مردمی به مرحله بعد می‌روند، آماری که امروز نتیجه‌اش اعلام می‌شود. به همین دلیل در این بخش ما تنها به معرفی برگزیده‌هایی که با رای داوران صعود کردند پرداخته‌ایم.

خانواده حضرتی: حرکات نمایشی

گروه جوانمردان ایران: ورزش زورخانه‌ای

گروه تکاوران البرز: نمایش رزمی تکواندو

گروه مجاز: نمایش کمدین

گروه به‌نگار: نقاشی سفالی

محمد بازوپیشه: حرکات نمایشی

علی فریادی: استند‌آپ کمدی

سروش فرهمند: خوانندگی

مصطفی حسنلو: حرکات نمایشی

گروه مثلث: حرکات نمایشی

سجاد رضایی: نمایش تئاتر

محمد داوری: حرکات نمایشی با آتش

مهران رحمانی: نقاشی

امین صالحی: تیراندازی نمایشی

گروه پرواز: حرکات نمایشی

عرفان طهماسبی: خوانندگی

گروه ریسمونا: حرکات نمایشی

صالح سخندان: نمایش هنرهای بومی و فرهنگ ایرانی

پارسا سیمین‌مرام: خوانندگی

گروه ضربان: حرکات نمایشی

بهاره سرگل‌زایی: دوبله

اصغر نظام‌الدینی (فخرالدین): حرکات نمایشی با اجسام برنده

مبین درپور: خوانندگی

حیاس حسینی: شیشه‌گری

گروه نسل جدید: نوازندگی

محمد پرویزی: خوانندگی

گروه نقاشان نور: نقاشی با نور

یونس مسعودی: نگهداری اجسام روی دهن و پیشانی

حامد رجبی: ذهن‌خوانی

عباس رثایی: نمایش تئاتر

گروه قشقایی: حرکات نمایشی ژیمناستیک

محمد حیدری و محمد خواجی: شعبده‌بازی

گروه اعجوبه‌های کوچک: حرکات نمایشی

گروه بچه شهر: حرکات نمایشی

پویان جناتی: خوانندگی

داریوش سوسنی: حرکات نمایشی

سجاد اسماعیلی: استند‌آپ کمدی

گروه اشکال: نمایش حرکات موزون

 

زنگ طلایی‌های عصر جدید

مسلما یکی از بخش‌های هیجان‌انگیز برنامه عصر جدید، استفاده داوران از زنگ طلایی است و مطمئنا باید شرکت‌کنندگان کار ویژه‌ای در عصرجدید انجام بدهند که داوران از این امتیازشان استفاده کنند. بنابراین به‌دست آوردن این کارت خیلی هم کار راحتی نیست و باید نظر داوران را حسابی جلب کنند. اما تا اینجا چهار گروه توانستند چهار کارت طلایی دریافت کنند و راهی مرحله سوم از مسابقه عصرجدید شوند.

اسرا جلیلیان: نمایش تئاتر

رضا پورجوان: تردستی

گروه فرشتگان نینجا: نمایش رزمی نینجا

گروه ستاره هشتم: نمایش رزمی ووشو

پسران نینجا: نمایش رزمی نینجا

 

منبع: روزنامه جام جم

 

شگفت انگیزهای دیجی کالا
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.