2024/06/19
۱۴۰۳ چهارشنبه ۳۰ خرداد
عصر جدید رکورد جهانی را شکست

عصر جدید رکورد جهانی را شکست

آمار ثبت نام برای دریافت کارت اهدای عضو توسط برنامه عصر جدید شکسته شد. این آمار در جهان بی سابقه است.

دوات آنلاین-برنامه عصر جدید در قسمت آخر از مرحله مقدماتی یک مهمان ویژه داشت. طنین دختری بود که با عمل پیوند قلب به زندگی بازگشت. داستان زندگی این دختر همه را تحت تاثیر قرار داد و به تشویقی برای دریافت کارت عضو توسط شهروندان تبدیل شد.

 

ایرانیان با دریافت ۹۰ هزار و ۶۴۰ کارت اهدای عضو در مدت‌زمان ۲۴ ساعت توانستند رکورد جدیدی در جهان ثبت کنند.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن اهدای عضو ایرانیان، پس از پخش آیتم «اهدای عضو» در برنامه عصر جدید و توضیح احسان علیخانی، مجری برنامه درباره نحوه دریافت کارت اهدای عضو و تاثیر آن بر ارتقای فرهنگ مقدس اهدای عضو، طی ۲۴ ساعت، ۹۰ هزار و ۶۴۰ ایرانی از طریق «سامانه انجمن اهدای عضو ایرانیان» برای کارت اهدای عضو ثبت نام کردند.

 

با همکاری رسانه ملی و حمایت مردم نوع دوست ایران، دریافت این تعداد کارت اهدای عضو در ۲۴ ساعت رکورد جدیدی را در جهان ثبت کرد.

 

متوسط دریافت روزانه کارت اهدای عضو در روزهای عادی، 200 تا 300 قطعه است که پس از همکاری برنامه عصر جدید با انجمن اهدای عضو ایرانیان این عدد 450 برابر افزایش یافت.

 

هم‌اکنون هم‌وطنان می‌توانند با ارسال کد ملی به شماره ۳۴۳۲ و یا از طریق سایت انجمن اهدای عضو ایرانیان (ehdacenter.ir) نسبت به دریافت کارت اهدای عضو اقدام کنند.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.