2024/06/19
۱۴۰۳ چهارشنبه ۳۰ خرداد
آشنایی اینترنتی رنگ خون گرفت

آشنایی اینترنتی رنگ خون گرفت

متهم ادعا می‌کند مقتول با مشخصات زنانه با همسر او دوست شده و ...

دوات آنلاین-مردی که به اتهام قتل مزاحم همسرش بازداشت شده است، می گوید مرد مزاحم با پیج زنانه در اینستاگرام همسرش را فریب داده و در حالی که قصد اخاذی داشت با او درگیر شده و حادثه خونین اتفاق افتاده است.

 

به گزارش روزنامه جوان، دی سال ۹۷ مأموران پلیس از قتل مردی در شرق پایتخت باخبر و راهی محل شدند. اولین بررسی ها نشان داد پویا ۳۵ساله با ضربات چاقوی مرد همسایه به کام مرگ رفته است.

 

با انتقال جسد به پزشکی قانونی مرد همسایه که رحمان نام داشت و ۳۷ساله بود بازداشت شد.

 

متهم در بازجویی ها گفت: پویا در اینستاگرام مزاحم همسرم شده بود و قصد اخاذی داشت به همین خاطر با او قرار گذاشتم و کار به درگیری کشید. در آن درگیری با چاقو دو ضربه به او زدم اما ضربات من کشنده نبود.

 

با اقرارهای متهم پرونده به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و جلسه رسیدگی روز گذشته در شعبه هشتم به ریاست قاضی رحمانی تشکیل شد.

 

ابتدای جلسه مادر مقتول گفت: دو پسر داشتم که هر دوی آنها را از دست دادم. بعد از کشته شدن پویا، شوهرم هم فوت کرد و این حادثه مرا بدبخت کرد به همین خاطر درخواست قصاص دارم.

 

در ادامه متهم در جایگاه قرار گرفت و در شرح ماجرا گفت: پویا در اینستاگرام با پروفایل یک زن با همسرم آشنا شده بود. به همین خاطر همسرم پیج خصوصی اش را برای او باز کرده بود، پویا یکی از عکس های همسرم با مادرش را کپی کرده و با آن عکس همسرم را تهدید می کرد که همسرم ماجرا را برایم تعریف کرد.

 

متهم ادامه داد: عکس همسرم بدحجاب نبود اما پویا دست از مزاحمت برنمی‌داشت. آخرین بار با همسرم تماس تصویری گرفته بود و مقابل خانه مان آمده که فهمیدم مرد مزاحم پویا است که در همسایگی مان زندگی می کند.

 

متهم گفت: آن روز پویا مقابل خانه مان با فحاشی همسرم را تهدید می کرد. او قصد گرفتن پول داشت و به طرف همسرم حمله کرد. به طرفداری از همسرم، من به او حمله کردم که پا به فرار گذاشت به همین خاطر فریاد کشیدم و داد میزدم دزد دزد تا همسایه ها او را بگیرند، به سر خیابان که رسیدیم صاحب مغازه جگرکی پویا را تعقیب کرد. حین تعقیب پویا سه بار زمین خورد. تا اینکه بالای سرش رسیدم. همان لحظه صاحب مغازه جگرکی چاقویی به دستم داد که یک ضربه به بازو و یک ضربه به پای پویا زدم اما بعد فهمیدم او به خاطر ضربه به پهلویش کشته شده است، باور کنید من همین دوضربه را زدم.

 

متهم در آخر گفت: احتمالا صاحب جگرکی حین تعقیب با چاقو به پهلوی مقتول زده است. به همین خاطر مقتول چند بار روی زمین افتاد.

 

متهم در پاسخ به سؤال قاضی درباره اینکه چرا از مقتول به خاطر مزاحمت های اینستاگرام شکایت نکردی؟ گفت: بعد از اینکه از مزاحمت هایش باخبر شدم من به کلانتری رفتم اما مأموران از من آدرس و شماره تلفن خواستند که هیچ اطلاعی از او نداشتم.

 

سپس همسر متهم در جایگاه ایستاد و گفت: در اینستاگرام پیج خصوصی داشتم، وقتی مقتول با پروفایل یک زن برایم پیغام دوستی فرستاد اعتماد کردم و پیجم را برایش باز کردم. مقتول حتی چندین بار درباره مسائل زنانه با من چت کرد به همین خاطر اصلا فکر نمی کردم او یک مرد باشد تا اینکه تهدید به اخاذی کرد و گفت عکس هایم را در اینترنت پخش می کند.

 

در پایان هیئت قضایی وارد شور شد.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.