2024/06/19
۱۴۰۳ چهارشنبه ۳۰ خرداد
قتل پسر معتاد به دست پدر

قتل پسر معتاد به دست پدر

پسرم ناگهان به سراغ مادرش رفت می‌خواست او را کتک بزند که با او گلاویز شدم وقتی می‌خواستم مانع کتک زدن همسرم بشوم وحید به پنجره برخورد کرد و ...

دوات آنلاین-مرد میانسال که در جریان درگیری با پسر معتادش او را با شال خفه کرده بود پس‌ از اعتراف به اتهام قتل عمد بازداشت و روانه زندان شد.

 

به‌گزارش روزنامه ایران رسیدگی به این پرونده از بیستم خرداد امسال به‌دنبال اعلام مرگ مشکوک پسر 26ساله‌ای به نام وحید درخانه پدری اش شروع شد. اما تیم پزشکی اعلام کردند که پسرجوان در اثر فشار به عناصر حیاتی گردن به کام مرگ فرورفته است. بنابراین تیم ویژه‌ای از کارآگاهان جنایی شهر ملارد در محل جنایت حضور یافتند و تحقیقات برای رمزگشایی از این جنایت آغاز شد.

 

دقایقی بیشتر از این تحقیقات نگذشته بود که پدر وحید لب به اعتراف گشود و گفت: من پسرم را کشتم. وحید از همان دوران کودکی مبتلا به بیماری اختلال شخصیت بود. در سن 14سالگی او را پیش روانپزشک بردیم مدام ازمدرسه فرار می‌کرد همیشه همکلاسی‌هایش از دست آزارهای او کلافه بودند بزرگ‌تر که شد به سربازی فرستادمش اما نتوانست دوران خدمتش را تمام کند و فرار کرد بعد شروع به مصرف مشروبات الکلی کرد آنقدر مشروب می‌خورد که از حالت عادی خارج شده و من و مادرش را کتک می‌زد حتی یکبار دست مادرش را با زغال سوزانده بود.

 

مرد میانسال که از قتل پسرش ابراز پشیمانی نمی‌کرد، گفت: پسر بزرگم تحصیلکرده و مهندس است، ازدواج کرده و زندگی مستقلی دارد اما وحید برعکس او با کارهایش آبروی مرا برده بود.

 

شب حادثه وقتی به خانه آمد آنقدر مشروب مصرف کرده بود که حالت عادی نداشت ناگهان به سراغ مادرش رفت می‌خواست او را کتک بزند که با او گلاویز شدم وقتی می‌خواستم مانع کتک زدن همسرم بشوم وحید به پنجره برخورد کرد وکتف اش دراثر شکستن شیشه زخمی شد. درهمین حال که داشتم با شال مادرش شانه‌اش را پاک می‌کردم او به من حمله کرد من هم با همان شالی که دستم بود خفه‌اش کردم.

 

این متهم که به گفته خودش با کارگری زندگی‌اش را تأمین کرده، گفت: یک عمر با آبرو زندگی کردم اما وحید در محل و بین دوست و آشنا برایمان آبرو نگذاشته بود. بدین ترتیب بعد از اعترافات متهم، وی بازداشت شد و پرونده بزودی با صدور کیفرخواست برای محاکمه به دادگاه فرستاده خواهد شد.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.