2024/03/02
۱۴۰۲ شنبه ۱۲ اسفند
پسری سر بریده پدرش را در حمام گذاشت

پسری سر بریده پدرش را در حمام گذاشت

انگیزه پسر جوان از این جنایت معلوم نیست.

دوات آنلاین-جوان مجردی که با پدر و مادرش زندگی می کرد، به دلیل نامعلومی پدرش را کشت و سر بریده او را درون تشت پلاستیکی حمام گذاشت.

 

این حادثه وحشتناک، اوایل بامداد روز گذشته در توس65 هنگامی  به وقوع پیوست که دختری پدر و مادرش را به منزل خودش دعوت کرد اما مرد 62 ساله کارگر که شب هنگام از سر کار به منزلش بازگشته بود، از همسرش خواست اجازه دهد او استراحت کند و به منزل دخترش نرود! زن میان سال هم پذیرفت، چرا که می دانست شوهرش بسیار خسته از سر کار آمده است.

 

در حالی این زن راهی منزل دخترش شد که تصور می کرد پسرش نیز حوصله رفتن به مهمانی را ندارد. چند ساعت بعد، زن میان سال در حالی منزل دخترش را ترک کرد که شب از نیمه گذشته بود. او به خیابان توس65 وارد شد اما هرچه در زد هیچ کس در حیاط را باز نکرد. او به ناچار کلید در حیاط را بیرون آورد و داخل منزل رفت ولی ناگهان فریاد دلخراشش همسایگان را به کوچه کشید. پیکر غرق در خون شوهرش درون حمام افتاده بود و سر بریده اش نیز داخل تشت پلاستیکی قرار داشت. چند دقیقه بعد با حضور نیروهای انتظامی و قاضی ویژه قتل عمد در محل وقوع جنایت، تحقیقات در این باره آغاز و مشخص شد که پسر جوان پیرمرد مرتکب این جنایت وحشتناک شده و از محل گریخته است.

 

بنابراین به دستور مقام قضایی، گروه زبده ای از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به سرپرستی سرهنگ علی بهرامزاده (رئیس دایره قتل عمد) وارد عمل شدند و به تحقیق در این باره پرداختندکه  در نهایت شامگاه روز گذشته این پسر جوان دستگیر شد.

 

بررسی های مقدماتی نشان می داد، پسر جوان که دارای سابقه بیماری اعصاب و روان است، شب هنگام به منزل بازگشته و با ضربات متعدد چاقو پدرش را در پذیرایی به قتل رسانده و سپس پیکر بی جان او را به درون حمام برده و سرش را جدا کرده است. تحقیقات بیشتر در این باره با دستور علی اکبر احمدی نژاد همچنان ادامه دارد.

 

منبع: روزنامه خراسان

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.