2020/07/07
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير
قتل به خاطر سنگ قیمتی

قتل به خاطر سنگ قیمتی

کارآگاهان جنایی با افشای هویت قاتل در تعقیب او هستند.

دوات آنلاین-پسر جوان که متهم است دوستش را بر سر تصاحب سنگ قیمتی با شیشه نوشابه به قتل رسانده است، تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

 

به گزارش روزنامه جوان، ساعت ۳ بامداد سه شنبه ۱۳ خرداد ماه قاضی شفیعی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری خانی آباد از قتل پسر جوانی باخبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل شد.

 

تیم جنایی در بیمارستان با جسد پسر ۲۱ ساله ای به نام فرزین روبه رو شدند که با اصابت سه ضربه جسم تیز به قلب و نقاط دیگر بدنش به قتل رسیده بود.

 

نخستین بررسی نشان داد مقتول ساعت ۲۳ دوشنبه شب حوالی ایستگاه تاکسی نعمت آباد در جنوب تهران در درگیری با مرد جوانی با شیشه نوشابه شکسته به شدت زخمی و با کمک رهگذران برای درمان به بیمارستان منتقل می شود.

 

همچنین مشخص شد این درگیری به خاطر سنگ گرانقیمتی انگشتری رخ داده است. مأموران همزمان با شناسایی خانواده مقتول از شاهدان عینی تحقیق کردند.

 

یکی از شاهدان گفت: ساعت حدود ۱۱ شب در حال عبور از خیابان بودم که مشاهده کردم در نزدیکی ایستگاه تاکسی دو پسر جوان با هم مشاجره لفظی می کنند. صدایی که به گوشم میرسید حکایت از آن داشت که آن دو درباره سنگ انگشتری با هم جروبحث می کنند. وقتی به آنها نزدیک شدم صدای آنها واضح تر شد و فهمیدم درست متوجه حرفهای آنها شده‌ام و آنها به خاطر سنگ قیمتی که فکر می کنم سنگ عقیق بود با هم اختلاف دارند و جر و بحث می کنند.

 

وی ادامه داد: مقتول اصرار داشت که سنگ متعلق به اوست و سهم او است، اما پسر جوان دیگر می گفت نه و سنگ باید مال او باشد، بهر حال مشاجره لفظی آنها همچنان ادامه داشت که بعد از دقایقی در گیری آنها بالا گرفت و دو پسر جوان یکدیگر را کتک زدند، هنوز از درگیری آنها ثانیه هایی گذشته بود که ناگهان یکی از آنها شیشه نوشابه ای که در دست داشت به زمین کوبید و آن را شکست و بعد هم به طرف پسر جوان تر حمله کرد و با چند ضربه او را به شدت زخمی کرد. وقتی پسر جوان خونین روی زمین افتاد ضارب از ترس فرار کرد. پس از این من و چند رهگذر دیگر تلاش کردیم او را دستگیر کنیم، اما ضارب در تاریکی شب موفق به فرار شد. سپس ما بلافاصله موضوع را به پلیس و اورژانس خبر دادیم و پسر زخمی را برای درمان به بیمارستان منتقل کردیم، اما پسر زخمی قبل از رسیدن به بیمارستان به کام مرگ رفت.

 

تیم جنایی در ادامه تحقیقات به سراغ خانواده مقتول رفتند و از آنها تحقیق کردند. یکی از اعضای خانواده فرزین با معرفی قاتل فرزندش گفت: قاتل پسرم مرد ۳۳ساله ای به نام فرشاد است، مدتی است پسرم و فرشاد به خاطر سنگ انگشتری با هم اختلاف دارند. پسرم گفته بود که با فرشاد چند باری درگیر شده است و شب حادثه هم فرزین با فرشاد قرار ملاقات داشت و قرار بود درباره اختلافشان با هم حرف بزنند و الان من یقین دارم که قاتل، پسرم فرشاد است.

 

بدین ترتیب با مشخص شدن قاتل، مأموران برای دستگیری فرشاد به خانه شان رفتند، اما دریافتند متهم پس از حادثه به مکان نامعلومی گریخته است.

 

همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه جسد مقتول به دستور قاضی شفیعی برای انجام آزمایش های لازم به پزشکی قانونی فرستاده شد.

 

مأموران پلیس در تلاشند تا قاتل فراری را دستگیر کردند و زوایایی پنهان این حادثه را بر ملا كنند.

 

شگفت انگیزهای دیجی کالا
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.