2020/07/04
۱۳۹۹ شنبه ۱۴ تير
همسرکشی با دستور اجنه
متهم به قتل مدعی شد

همسرکشی با دستور اجنه

متهم می‌گوید اجنه خبر داده بودند زنش قصد دارد او را به قتل برساند اما...

دوات آنلاین-مردی که همسرش را با ادعای داشتن فرمان قتل از سوی اجنه به کام مرگ کشانده است، به زودی در دادگاه یک کیفری استان تهران محاکمه می شود.

 

به گزارش روزنامه جوان، ۲۵ آذر سال قبل بود که قاضی ساسان غلامی بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی ماموران کلانتری ۱۰۳ گاندی از قتل زن جوانی باخبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل شد.

 

تیم جنایی در محل حادثه با جسد زن ۳۶ساله ای به نام سهیلا روبه رو شدند که بر اثر خفگی جانش را از دست داده بود.

 

بررسی های مأموران نشان داد سهیلا به دست شوهرش بهرام به قتل رسیده است. بهرام پس از دستگیری به قتل همسرش اعتراف کرد و در ادعایی گفت: ۱۲سال قبل با سهیلا که از بستگان دور من بود ازدواج کردم و حاصل زندگی ما دو فرزند است. ما زندگی خوبی داشتیم تا اینکه مدتی قبل اجنه وارد زندگی من شدند. در این مدت اجنه خیلی مرا اذیت کردند به طوریکه شبها همیشه بی خوابی به سرم میزد و تا صبح نمی خوابیدم. از طرفی اجنه به من گفتند که همسرم قصد دارد در غذایم قرص بریزد و مرا به قتل برساند. من موضوع را به همسرم گفتم اما او می گفت که من روانی شده ام و به حرف هایم توجهی نمی کرد تا اینکه شب حادثه اجنه مرا از خواب بیدار کردند و دستور دادند همسرم را به قتل برسانم. آن شب دوباره به سراغ همسرم رفتم و به او گفتم که اجنه مرا اذیت می کنند اما او توجهی به من نکرد که با پیراهنش او را خفه کردم.

 

متهم در آخرین دفاع با اظهار پشیمانی گفت: همسرم خیلی خوب بود و من قدرش را ندانستم از آنجایی که قبلا اعتیاد به مواد مخدر داشتم همیشه توهم داشتم و خیال می کردم همسرم قصد دارد مرا بکشد. ای کاش همسرم مرا برای درمان به بیمارستان می برد و الان همه در کنار هم زندگی می کردیم.

 

وی در پایان از خانواده همسرش خواست او را به خاطر فرزندانش ببخشد.

 

در حالی که متهم با قرار بازداشت موقت در زندان به سر می برد، قاضی ساسان غلامی پس از تحقیقات تکمیلی کیفرخواست وی را به جرم قتل عمد همسرش صادر کرد و بدین ترتیب قاتل به زودی در دادگاه یک کیفری استان تهران محاکمه می شود.

 

شگفت انگیزهای دیجی کالا
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.