2024/04/15
۱۴۰۳ دوشنبه ۲۷ فروردين
فریبا نادری: با گریه از شوهرم خواستم به خواستگاری‌ام بیاید

فریبا نادری: با گریه از شوهرم خواستم به خواستگاری‌ام بیاید

حرف‌های فریبا نادری درباره ازدواج و همچنین عمل زیبایی‌اش را بخوانید.

دوات آنلاین-فریبا نادری که بازی او در نقش پری سیما در سریال ستایش بسیار مورد توجه قرار گرفت با حضور در برنامه دورهمی درباره زندگی خصوصی‌اش حرف‌های جالبی زد

 

عمل زیبایی فریبا نادری

به گزارش خبرآنلاین نادری در پاسخ به سوال «چند سالتان است؟» گفت: «من می‌خواستم شناسنامه‌ام را بیاورم اما چون عکسی که در آن بود مربوط به قبل از عمل زیباییم بود، اگر می‌آوردم اصلا باور نمی‌کردید که این منم، دماغ من عقابی و استخوانی بود، خودم هم لاغر بود، اصلا یک چیز عجیب و غریبی بود تا اینکه متوجه شدم که خیلی زیبا نیست و عمل کردم. من ۳۶ سالم است می‌خواستم با شناسنامه بیایم اما بنا به همین دلایل نتوانستم چون مردم باور نمی‌کردند.»

 

ماجرای ازدواج فریبا نادری

در ادامه مجری برنامه از مهمان خود پرسید«ازدواج کردید؟ چه شد؟ فریبا نادری در پاسخ گفت: «آشنایی ما اینگونه بود که اولین بار که ایشان مرا دیدند گفتند من اصلا قصد ازدواج ندارم، من هم از ایشان خیلی خوشم می‌آمد ولی برای اینکه کم نیاورم گفتم منم همینطور، بعد مرا نمی‌گرفت نه اینکه نخواهد اما هی بهانه می‌آورد، تا اینکه من با گریه و گفتن من جوانیم را پای تو گذاشتم از او خواستم که به خواستگاری من بیاید و نکته دیگر اینکه اصلا نمی‌دانست من بازیگرم و هیچ یک از کارهای من را هم ندیده بود.شاید اگر می‌دانست زودتر مرا می‌گرفت. اما خودش الان از این موضوع راضی است و خدا رو شکر زندگی خوبی را داریم.»

12jav.net

 

دیدگاه‌ها
شبنم 1399/03/09
چه عجیب

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.