2020/07/04
۱۳۹۹ شنبه ۱۴ تير
از خوش‌بینی امین حیایی تا سخت‌گیری آریا عظیمی نژاد در برنامه عصر جدید

از خوش‌بینی امین حیایی تا سخت‌گیری آریا عظیمی نژاد در برنامه عصر جدید

داوران عصر جدید چگونه رای می‌دهند؟ کدام یک بیشترین چراغ سفید را داده و کدام یک سخت‌گیرتر بوده؟

دوات آنلاین-یکی از جذابیت‌های مسابقه «عصر جدید»، آنالیز و تحلیل آرای داوران است. در این تحلیل و بررسی از تعداد آرای سفید و قرمز گرفته تا میزان آرای مثبت به رشته‌های مختلف، نکات جالبی دیده می‌شود که بعضی از آن‌ها مطابق تصوری‌ است که مخاطب دارد، بعضی از آن‌ها هم کاملا متضاد با تصور غالب است.

 

امین حیایی چگونه رای می‌دهد

امین حیایی داور خوش‌بین و مثبت‌نگر مسابقه، این بار هم در فصل مقدماتی «عصر جدید» بیشترین آرای سفید را دارد و در مقایسه با سری گذشته تغییر رویه نداده. حیایی برخلاف سری قبل که بیشترین رای را به رشته‌های ورزشی داده بود، در سری جدید بیشترین آرای سفید را به رشته‌های هنری اختصاص داده است.وی در مقایسه با دیگر داوران بیشترین رای را به رشته‌های خوانندگی و موسیقی داده است. حیایی  زنگ طلایی‌اش را به صدا درآورده و رای ممتنع نداشته است.

نگاهی به آرای داوران برنامه عصر جدید

نگاهی به آرای سیدبشیر حسینی

سیدبشیر حسینی در مرحله مقدماتی سری اول «عصر جدید» بیشترین رأی را به رشته‌های سرگرمی داده بود، اما این بار توجه ویژه‌ای به استعدادهای ورزشی داشته است. البته او در مقایسه با سه داور دیگر بیشترین رأی را به سرگرمی داده، اما در مقایسه با عملکرد خودش در سری اول، تغییر رویه داشته است. رأی این داور هم مانند امین حیایی تا به حال مسدود نشده و رأی ممتنع نداشته است. سیدبشیر حسینی هم زنگ طلایی را زده و تا به حال رأی خود را تغییر نداده است.

 

آریا عظیمی‌ نژاد با کمترین رای سفید

آریا عظیمی‌ نژاد مانند سری اول «عصر جدید»، کمترین آرای سفید را داشته. آرای او تقریبا بین رشته‌های مختلف تقسیم شده اما در سری دوم برخلاف سری قبلی که بیشترین میزان آرای سفیدش یعنی 78 درصد آن به رشته‌های ورزشی اختصاص داشت، کمترین رای سفید را به رشته‌های ورزشی داده! نکته جالب دیگر درباره آرای عظیمی‌نژاد این است که او کمترین رأی مثبت را به استعدادهای حوزه خوانندگی و موسیقی داده. او تا به حال یک بار رأی قرمز خود را به سفید تغییر داده است.

 

رویا نونهالی، بیشترین رای ممتنع

رویا نونهالی در مرحله مقدماتی سری اول، مانند سه داور دیگر بیشترین آرای خود را به رشته‌های ورزشی داده بود، اما در سری دوم مانند امین حیایی بیشترین رای سفید را به شرکت‌کنندگان در حوزه موسیقی و خوانندگی داده است. نونهالی در مقایسه با دیگر داوران، بیشترین استفاده را از رای ممتنع کرده و تا به حال، شش بار رأی او مسدود شده است. رویا نونهالی هنوز از تنها فرصت زنگ طلایی خود استفاده نکرده و تا به حال رای قرمز خود را نیز تغییر نداده است.

 

منبع: روزنامه خراسان

 

شگفت انگیزهای دیجی کالا
کلید واژه
دیدگاه‌ها
ناشناس 1399/03/08
برنامه عصر جدید عاااااااالیه آقای حیایی هم عالین آقای حیایی من همه بازی هاتون رو دیدم و خوشحالم که همچنین بازیگری داریم پسرتون هم عااااااااالی هستن
سحر 1399/03/08
من بنظرم آقای آریاعظیمی نژادازعالی هم بهترهستن من واقعابه شخصه طرف دارایشونم وهمچنین فن پیجشون من بنظرم عصرجدیدبهترین برنامه شده بخاطره داوراشن داوراش بین مردم محبوب شدن بنظرم اگه برای فصل بعدی داوران خدایی نکرده عوض بشن کیفیت این برنامه ازبین میره
ندا 1399/03/09
برنامهمه عصر جدید عالی هست از داواران آقای آریا عظیمی نژاد عالی وکار بلد هستن من طرفدار ایشون هستن برنامه عصر جدید به خاطر مجریش آقای احسان علیخانی وداورهای عصر جدید بیننده داره اگه در سری بعد داورها عوض بشن بیننده هاش رو از دست میده
Hossein 1399/03/09
امین نباشه برنامه خیلی بی روح و کسل کننده میشه..
ناشناس 1399/03/09
فقط امین حیایی
آریانا 1399/03/09
بنظرمن عصرجدید خیلی خوبه وازبین داوراهمشون واقعاخوبن ولی آقای آریاعظیمی نژاد ازهمه بهترن وکلا ایشون یه چیزه دیگن برامن ومن امیدوارم که فصل بعدی عصرجدید داوران عوض نشوندچون مابه همین داورهاعادت کردیم ازآقای احسان علیخانی هم خیلی تشکرمیکنم بخاطر داورای خوبشون😉👌
.. 1399/03/10
فقط آریا😊

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.