2021/06/19
۱۴۰۰ شنبه ۲۹ خرداد
ناگفته‌های بازیگران نقش‌های روناک و شیرین از سریال نون-خ

ناگفته‌های بازیگران نقش‌های روناک و شیرین از سریال نون-خ

نقش‌های روناک و شیرین از جذاب‌ترین نقش‌های فصل دوم سریال نون-خ بود. حرف‌های این دو بازیگر را بخوانید:

دوات آنلاین-فصل دوم سریال نون-خ زودتر از انتظار و بدون مقدمه پایان یافت اما تهیه کننده آن گفته فصل سوم این سریال ساخته خواهد شد. حرف‌های جالب ندا قاسمی و صهبا شرافتی، بازیگران نقش‌های شیرین و روناک را بخوانید:

ندا قاسمی بازیگر نقش شیرین در سریال نون-خ

ندا قاسمی؛ شیرین بابا

ندا قاسمی بازیگر نقش شیرین در سریال «نون خ» درباره شروع فعالیت هنری خود به باشگاه خبرنگاران گفت: من از سال ۸۷ کار تئاتر را در کرمانشاه شروع کردم. در کنار آن وارد صدا و سیمای کرمانشاه شدم و کار اجرا و بازیگری داشتم. سال ۹۴ وارد رادیو شدم و گویندگی و دوبله را تجربه کردم.

 

وی ادامه داد: برای سریال «نون خ» به دنبال دختر کرد بودند. به دفترشان رفتم و تست دادم و آقای سعید آقاخانی کارم را دوست داشتند. زمانی که فیلمنامه فصل اول را خواندم، شیرین دختر هنرمندی بود و نسبت به خواهرهای دیگر خود به روزتر و این برای من جذاب بود.

 

این بازیگر جوان اظهار کرد: امیدوارم بازی در این سریال تأثیر مثبتی در آینده کاری من داشته باشد. خوشبختانه پیام‌های مثبتی از مخاطب دریافت کردم. با توجه به نقش شیرین و شرایطی که در آن قرار گرفتم، مثلث عشقی بین شیرین، سلمان و فریبرز به وجود آمده بود و همین موضوع باعث شد بعضی‌ها سفارش کنند با سلمان ازدواج کنم و بعضی‌ها بگویند ازدواج نکنم. در کل خیلی خوشحالم که مردم سریال را دوست داشتند.

 

قاسمی در پایان اظهار کرد: عوامل خوبی را در سریال داشتیم؛ سعید آقاخانی به عنوان کارگردان و آقای فرجی تهیه‌کننده بسیار خوب کار را مدیریت کردند. بازیگران هم همدل و یک رنگ کنار هم حضور داشتند. البته شرایط کاری ما سخت بود، اما دوستان خوبی پیدا کردم و روزهای شیرینی با آنها داشتم.

صهبا شرافتی بازیگر نقش روناک در سریال نون-خ

صهبا شرافتی؛ رونی کلمن دایی

صهبا شرافتی بازیگر نقش روناک در این سریال هم به ما گفت: سریال «نون خ» اولین تجربه کاری من است و من برای نقش روناک تست دادم. از روز اول نقش روناک را دوست داشتم؛ چراکه شخصیت خوبی دارد و در کنار ظاهر خشن و رفتارهایش نسبت به دیگران، باطن مهربانی دارد. او همواره دوست دارد از زنان روستا و دایی خود حمایت کند.

 

شرافتی عنوان کرد: من کرمانشاهی نیستم؛ اما اصالتا کرد کردستان هستم و در تهران به دنیا آمدم. البته من لهجه کرمانشاهی را از سریال شاهگوش که آقای آذرنگ بازی می‌کردند، یاد گرفتم. زمانی که فیلمنامه را خواندم مطمئن بودم که از فصل اول فوق العاده‌تر خواهد بود و مردم ارتباط خوبی با سریال برقرار می‌کنند.

 

این بازیگر جوان اظهار کرد: با توجه به اینکه «نون خ» کار اول من است، توجه ها به من بیشتر شده است و توانستم خودم را ثابت کنم. امیدوارم بازی در این مجموعه در آینده کاری من تاثیر خوبی داشته باشد.

 

بازیگر «نون خ» درباره استقبال مخاطبان بیان کرد: استقبال مخاطبان بسیار خوب بود و من مدام می ترسیدم به خاطر اینکه بازیگر نقش کژال در فصل اول به دلیل مشغله کاری حضور در این فصل نبود، مخاطب نسبت به کاراکتر روناک واکنش خوبی نداشته باشد. اما خدا را شکر مخاطب کار را دوست داشت و توانستیم لبخند به روی لب مردم بیاوریم.

 

شرافتی درباره برخی واکنش های جالب مخاطبان هم گفت: جالب‌ترین واکنش برایم این بود که همه من را با نام رونی کلمن صدا می‌زنند؛ اوایل بروسلی دایی (سعید آقاخانی) بودم، اما الان رونی کلمن هستم! آقای آقاخانی یکی از شخصیت‌های تاثیرگذار در زندگی من هستند و من شکل‌گیری کاراکتر روناک را مدیون او هستم.

 

لوازم آشپزخانه کالا و ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.