2020/05/26
۱۳۹۹ سه شنبه ۶ خرداد
بیوگرافی کامل مرضیه شراهی معلم مجری شبکه آموزش

بیوگرافی کامل مرضیه شراهی معلم مجری شبکه آموزش

مرضیه شراهی معلم جوانی است که به عنوان معلم مجری در شبکه آموزش فعالیت می کند و توانسته به خاطر نوع تدریسش طرفداران زیادی را هم جذب کند. بیوگرافی مرضیه شراهی را بخوانید.

دوات آنلاین-مرضیه شراهی مجری معلم که در شبکه آموزش فعالیت می کند  متولد 21 آذر 1371 در تهران استاو تحصیلاتش را در دانشگاه فرهنگیان به پایان رسانده‌است  و معلم دوره ابتدایی و مدرس کارگاه های معلمان و حالا با برنامه فرصت برابر در شبکه آموزش شناخته شد.

 

مرضیه شراهی سردبیر مجله نبض  سخن است و موفق شد مقام برتر نشریات صنفی را هم در جشنواره تیتر 11 به دست آورد.

 

فن بیان و نحوه آموزش مرضیه شراهی مهمترین عامل شهرت و موفقیت او بوده است.  

 

اصالت خانواده مرضیه شراهی

 مرضیه شراهی درباره اصالت خانوادگی اش می گوید: زمان کریم خان زند، اجداد قشقایی ما از شیراز به سمت استان مرکزی، بخش فراهان کوچ کردند و بعد به طرف تهران  آمدند، من به همین دلیل یک رگ شیرازی و یک رگ آذری دارم. .

 

او ازدواج نکرده است و تمرکز زیادی روی کار و تحصیلاتش دارد. مرضیه شراهی با مهارت خاصی با هر دو دستش کار می کند در ابتدا شایع شده بود که او چپ دست است اما بعد خودش توضیح داد که اینطور نیست: من چپ دست نیستم اما بخاطر هماهنگی و فعال شدن هر دو نیمکره مغزم از هردو دست استفاده میکنم.

بیوگرافی مرضیه شراهی

اجرای مرضیه شراهی در شبکه آموزش

مرضیه در شبکه آموزش از مجریان توانمند است و در برنامه های فوت و فن و فرصت برابر به عنوان مجری حضور دارد.

 

او بعد از شیوع ویروس کرونا شهرت بیشتری به دست آورد چرا که در شبکه آموزش تدریس بیشتری می کرد و مهارت او در تدریس این معلم جوان را به شهرت رساند. او از عمو پورنگ به عنوان یکی از کسانی که به خوبی بلد است با بچه ها ارتباط برقرار کند یاد می کند و می گوید: وقتی روحیه عالی و پر از انرژی عموپورنگ جان رو میبینم خیلی خوشحال میشم و امیدوار که کار با کودک باعث میشه سالها بعد منم پر انرژی باشم.

 

 مرضیه شراهی معتقد است دانش آموزان باید از یادگیری لذت ببرند نه اینکه فقط اموزش بگیرند: بچه ها موقع آموزش باید لذت ببرند و از اینکه کنار هم هستند بسیار خوشحال باشند وهدف من از آموزش هم همین است. دانش اموز ابتدا باید شاد باشد و بعد یاد بگیرد و بعد بخندد یادگیری نباید وظیفه باشد .

 

او می گوید:عادت همیشگیم اینه اول برم کلاسم رو ببینم و انتخاب کنم! بعد به کمک مامانا خوشگلش کنم و از بی روحی درش بیارم.

من از زمان دانشجو معلمی که کارورزیم پایه اول ابتدایی بود ، وقتی وروجکهای کوچولورو میدیدم دلم براشون ضعف میرفت.

از بچگی رویایم این بود که وارد دنیای کارتون ها بشم! یه مزرعه شبیه مزرعه آنشرلی یا حنا که هر روز که چشمامو باز میکنم برم اونجا. با کلبه های چوبی و خونه های کاهگلی ، اصلا بشم مرضیه دختری در مزرعه!

مرضیه شراهی معلم مجری شبکه آموزش

شیراز شهر مورد علاقه خانم معلم است و می گوید:اگر قرار بود که شهری رو به جز تهران برای زندگی انتخاب کنم، قطعا اون شهر شیراز بود. شهری با تمدن و فرهنگ ۲۵۰۰ ساله و شهر شاعران شهیر شیرین سخن با مردم متمدن ، خونگرم و مهمان نواز.

 

مرضیه شراهی همیشه سعی دارد لباسهای رنگ شاد بپوشد و دانش اموزانش را شاد نگه دارد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.