2024/07/21
۱۴۰۳ يکشنبه ۳۱ تير
شناخت شخصیت از روی ماه تولد

شناخت شخصیت از روی ماه تولد

اگر می‌خواهید بدانید بر اساس ماه تولدتان چه نوع شخصیتی دارید بد نیست این مطلب را بخوانید:

دوات آنلاین-برخی معتقد هستند شناخت شخصیت افراد بر اساس ماه تولدشان تا حدودی امکانپذیر است. در این بین برخی طالع‌بینی‌ها هر ماه تولد را به یک نوع پرنده نسبت می‌دهند و بر اساس آن رفتار متولدین آن ماه را بررسی می‌کنند. البته این مطالب بیشتر جنبه سرگرمی دارد و نمی‌توان زیاد آن را جدی گرفت اما به هر حال ویژگی‌های شخصیتی افراد بر اساس ماه تولد را به نقل از باشگاه خبرنگاران بخوانید:

 

شخصیت متولدین اول فروردین تا ۲۵ فروردین شاهین

مقتدر و توانا هستیدو با مهارتی که دارید، می‌توانید از موانع سخت عبور کنید و این کار را به گونه‌ای انجام می‌دهید که انرژی تان هدر نرود.

 

۲۶ فروردین تا ۲۲ اردیبهشت مرغابی

برای رسیدن به هدف هر رنجی را به جان می‌خرید، اما گاهی بی دقت می‌شوید و این بی دقتی‌ها به شما ضرر و زیان می‌رساند.

 

۲۳ اردیبهشت تا ۱۹ خرداد قمری

طبیعتا آرامش طلب هستید و از یک زندگی عاشقانه لذت می‌برید و به ندرت از آن خسته می‌شوید. بردبار، سازگار و در عین حال شخصیت جالبی دارید.

 

۲۰ خرداد تا ۱۶ تیر عقاب

شخصیتی بسیار محترم دارید، دنبال کار‌های بیهوده نیستید و با نگاه نافذ خود، مخالفان را سرجای شان می‌نشانید.

 

ویژگی های افراد متولد ۱۷ تیر تا ۱۳ مرداد بلبل

معمولا قبل از اینکه دیده شوید صدایتان به گوش می‌رسد و همیشه حرفی برای گفتن دارید؛ البته بعضی اعتقاد دارند حرف‌های شما به عمل نمی‌رسد.

 

۱۴ مرداد تا ۱۰ شهریور مرغ ماهیخوار

شخصیتی رنگی و پرزرق و برق دارید که همیشه مشتاق رویارویی است. مشکلات تان را به مرور و با خونسردی حل می‌کنید. حساس و تیزهوش هستید.

 

۱۱ شهریور تا ۷ مهر قو

مثل قو مغرور و سربلندید و شخصیتی پیچیده دارید. به ندرت عصبانی می‌شوید و سعی می‌کنید با همه در تعامل باشید و تا آنجا که می‌توانید از درگیری پرهیز می‌کنید.

 

شخصت اشخاص متولد ۸ مهر تا ۵ آبان دارکوب

سختگیر و سختکوش هستید؛ با طاقتی بسیار بالابرخی اوقات به نظر حواس پرت می‌آیید، اما این فقط ظاهر شماست و حقیقت چیز دیگری است.

 

۶ آبان تا ۳ آذر باز کوچک

ذهن هوشیارتان به شما این امکان را می‌دهد که از یک موضوع به موضوع دیگر بپرید، بدون اینکه تمرکز خود را از دست بدهید یا مضطرب شوید.

 

۴ آذر تا ۲ دی کلاغ

به غایت گیرا، پرانرژی و مقاوم هستید و همچنین باهوش، بنابراین در حل مشکلات بسیار تیزهوشید. از طبیعت لذت می‌برید و عاشق رفاقت کردن هستید.

چگونه شخصیت افراد را از روی ماه تولد بشناسیم

۳ دی تا ۳۰ دی حواصیل

متفکرید و معمولا تنها و منزوی به نظر می‌آیید. آنقدر محکم و استوارید که از مشکلات، هرچند به نظر سخت و حل نشدنی موفق بیرون می‌آیید.

 

اول بهمن تا ۲۸ بهمن سینه سرخ

شما یک برون گرا هستید که طبع گرم خود را پنهان می‌کنید. گاهی خودرای، خودخواه و ستیزه جو می‌شوید، ولی بسیار “خانواده” دوست هستید.

 

۲۹ بهمن تا آخر اسفند سهره

حساس و گوش به زنگ هستید. ذاتا فردی اجتماعی و خونگرم هستید. بسیار منظم و دقیق بوده و همچنین اهل “ورزش” هستید.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.