2020/09/20
۱۳۹۹ يکشنبه ۳۰ شهريور
کری خوانی  در کلوپ به قتل انجامید

کری خوانی در کلوپ به قتل انجامید

متهم: من و مقتول از قبل به خاطر دوستی با دختری اختلاف داشتیم اما این درگیری به خاطر کری خوانی بود.

دوات آنلاین-کری خوانی دو برادر با پسر جوانی در یک کلوپ ورزشی با قتل پسر جوان پایان یافت.

 

به گزارش جوان، این حادثه ساعت 15 و 30 دقیقه عصر روز چهارشنبه ۱۶ بهمن ماه به قاضی ساسان غلامی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران اعلام شد.

 

پس از حضور بازپرس و تیم جنایی در محل حادثه مشخص شد دو برادر جوان که گفته می شود از اوباش سطح ۲ تهران هستند پس از کری خوانی در کلوپ ورزشی درگیری مرگباری را با پسر جوانی رقم زده‌اند و در ادامه از محل گریخته اند.

 

مأموران همزمان با ادامه تحقیقات دریافتند در این حادثه یکی از برادران زخمی و به بیمارستان منتقل شده اما برادر دیگر که عامل قتل است فرار کرده است.

 

بدین ترتیب مأموران تحقیقات خود را برای دستگیری قاتل آغاز کردند و در نهایت صبح روز پنجشنبه متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

 

صبح دیروز متهم برای بازجویی به دادسرای امور جنایی منتقل شد. وی در بازجویی ها با اظهار پشیمانی به درگیری مرگبار با پسر جوان اعتراف کرد.

 

متهم گفت: من و برادرم در مشاور املاکی حوالی خیابان رودکی کار می کنیم. معمولا برای بازی فوتبال دستی به کلوپی در بزرگراه نواب میرویم آن روز همراه برادرم برای بازی به کلوپ رفتیم که به خاطر کری خوانی‌های قبلی مقتول با تمسخر به من سلام کرد و وقتی من هم با تمسخر جواب سلامش را دادم با هم درگیر شدیم. او و دوستانش مرا از روی پله های کلوپ به پایین پرت و سر برادرم را زخمی کردند. پس از آن صاحب کلوپ مرا به بنگاه املاک برد که دیدم همسایه سر برادرم را پانسمان می کند که در همین لحظه مقتول و دوستانش با موتور به محل آمدند و با برادرم دوباره درگیر شدند. پس از این من چاقویی از ساندویچی همسایه برداشتم و چند ضربه به طرف مقتول پرتاب کردم و در ادامه هم برادرم را به بیمارستان رساندم و بعد هم فرار کردم.

 

وی در پایان گفت: من و مقتول از قبل به خاطر دوستی با دختری اختلاف داشتیم اما این درگیری به خاطر کری خوانی بود.

 

متهم در ادامه برای تحقیقات بیشتر به دستور قاضی غلامی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.