2023/03/29
۱۴۰۲ چهارشنبه ۹ فروردين
زنانی با این ویژگی‌ها برای ازدواج مناسب نیستند

زنانی با این ویژگی‌ها برای ازدواج مناسب نیستند

زنانی با ویژگی‌های ذکر شده در این مطلب نمی‌توانند همسر مناسبی برای شما باشند. پس بهتر است کمی درباره انتخاب خود بیشتر فکر کنید.

دوات آنلاین-پسران جوان و در آستانه ازدواج هنگام انتخاب همسر آینده خود باید نکات مهمی را در نظر بگیرند. اگر دختری که به او علاقه مند شده‌اید ویژگی‌های زیر را دارد توصیه باشگاه خبرنگاران این است که از این وصلت صرف نظر کنید:

 

زنی که برای هر کسی عشوه‌گری می‌کند

برخی از زنان همیشه در حال عشوه‌گری برای جنس مخالف خود هستند. اگر می‌خواهید با جنین زنی ازدواج کنید، باید بدانید بزرگترین اشتباه زندگی‌تان را مرتکب می‌شوید، چون این زنان چنین عادتی را تا آخر عمر خواهد داشت.

زنانی با این ویژگی‌ها برای ازدواج مناسب نیستند

زنی که به تازگی شکست عشقی خورده باشد

اگر با زنی آشنا شدید که قبل از شما با جنس مخالف رابطه داشته، ممکن است هنوز او را فراموش نکرده باشد، برای زنان فراموش کردن عشق شان سخت‌تر از مردان است؛ بنابراین تا زمانی که او از گذشته‌اش پشیمان نشده و به جز منطق، احساساتش هم به آن جدایی مهر تایید نزده باشد نمی‌توانید از حضور وی در کنارتان مطمئن باشید.

 

زنان خودخواه و خودپرست

اگر دوست دارید زندگی زناشویی پر از شادی داشته باشید، توصیه می‌کنیم از خانم‌های خودخواه فاصله بگیرید. این تیپ زنان باورشان این است که آن‌ها بهترین هستند، حرف‌ها و تصمیم‌های‌شان درست است و شما این حق را ندارید که روی حرف آن‌ها حرفی بزنید. چنین زنی از درک شادی و تفاهم دو جانبه عاجز است و از شدت خودپرستی نمی‌تواند زندگی زناشویی سالم و عاری از مشکل داشته باشد.

 

بیشتر بخوانید: زنان از این مرد‌‌ان فراری‌اند

 

زنی که اختلاف اعتقادی مذهبی و فرهنگی بارز با شما دارد

هرگز با زنی ازدواج نکنید که اختلاف بارز اعتقادی، مذهبی و فرهنگی با شما دارد، چنین زنی تا آخر عمر با شما اختلاف خواهد داشت.

زنانی با این ویژگی‌ها برای ازدواج مناسب نیستند

ازدواج با زن پول دوست

زنی که به پول و مادیات بیشتر از تامین عاطفی و روحی خانواده فکر می‌کند، نسبت به مسائل مادی، توجه وسواس گونه دارد نمی‌تواند همسر خوبی برای شما باشد و نقش خود را به خوبی ایفا کند.

 

بیشتر بخوانید: فاصله سنی چقدر در ازدواج مهم است؟

 

زنانی که به جشن و مهمانی معتاد هستند

برخی از خانم‌ها هستند که در همه مهمانی‌ها، دورهمی‌ها و جشن‌ها حضور دارند. تقریبا همیشه برنامه‌های‌شان پر است و هیچ دعوتی را رد نمی‌کنند. چنین زنانی نمی‌توانند در ازدواج و مسئولیت‌های شان دوام بیاورند. از این رو گزنیه خوبی برای ازدواج به شمار نمی‌روند.

 

زنان مدپرست

دختران مدپرست از واقعیت‌های زندگی و دشواری‌هایش بی اطلاع اند؛ بنابراین در بحران و تنگنا‌های زندگی تحمل خود را از دست می‌دهند. آن‌ها به دلیل این که مدام مورد توجه اطرافیان قرار می‌گیرند، دیگر نیازی نمی‌بینند که برای ارتباط با اطرافیان یا بهبود روابط اجتماعی با دیگران تلاش کنند و تصور می‌کنند هنر‌های آشپزی، خانه‌داری و کدبانوگری برای‌شان لازم نیست.

 

بیشتر بخوانید: رایج‌ترین اشتباه‌ها درباره معیار انتخاب همسر

 

زنانی که امر و نهی می‌کنند

این زنان دوست دارند همه چیز و همه کس مطابق به اعتقادات آن‌ها باشد، همیشه همه را نصیحت می‌کنند، با این زنان هرگز ازدواج نکنید.

 

زن کنترل کننده

زنانی که دیگران را کنترل می‌کنند و می‌خواهند همه تصمیم‌های زندگی را خودشان بگیرند، همیشه در حال امر و نهی به دیگران هستند نمی‌توانند زن خوبی برای زندگی باشند.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.