2020/09/20
۱۳۹۹ يکشنبه ۳۰ شهريور
راه‌هایی ساده، شیک و مدرن برای دکوراسیون اتاق خواب

راه‌هایی ساده، شیک و مدرن برای دکوراسیون اتاق خواب

اتاق خواب محلی است برای اینکه بتوانید بعد از یک روز پر تنش در ان آرامش داشته باشید. از ویژگیهای اتاق خواب این است که باعث می‌شود فرد برای ساعاتی تنش‌ها زندگی را از خود دور کند اگر دکوراسیون اتاق طوری باشد که نتواند شما را به آرامش برساند به سلامت جسمی شما آسیب خواهد رسید.

دوات آنلاین-اتاق خواب  فقط برای خوابیدن نیست بلکه محلی از خانه است که در آن به آرامش می‌رسید. بنابراین طراحی و دکوراسیون آن و داشتن اتاق خواب شیک و مدرن البته ساده بسیار اهمیت دارد و باید به آن بسیار توجه کرد.

 

برای اینکه اتاق خوابی داشته‌ که هم شیک باشد و هم وسایل راحتی داشته باشد و بتواند بعد از یک روز پرتنش شما را به آرامش برساند باید نکاتی را رعایت کنید.

 

اصول اولیه طراحی اتاق خواب

نمناک نوشت: برای دیزاین و طراحی اتاق خواب، علاوه بر سرویس خوابی که داخل اتاق خواب قرار می گیرد، فرش و پرده تکمیل کننده این چیدمان هستند و بهتر است هماهنگی خوبی با سایر وسیله های اتاق خواب داشته باشند. به طور مثال اگر سرویس خواب شما از نوع سرویس خواب مدرن است، بهتر است از پرده هایی که با این سبک هماهنگی دارد استفاده کنید.

 

پرده مناسب برای اتاق خواب

پرده اتاق خواب باید در تناسب با سایر وسیله های اتاق خواب باشد و اگر اتاق خواب شما نور گیر است و شما تمایلی ندارید که در ابتدای صبح نور خورشید روی صورت شما بیافتد، می توانید از پرده های ضخیم برای اتاق خواب استفاده کنید.

راههایی برای دکوراسیون اتاق خواب که شیک و مدرن است

اما در انتخاب نوع پرده های ضخیم هم باید دقت کنید که برای سرویس خواب مدرن، استفاده از پرده های مخمل و مجلل که مناسب سبک اشرافی و کلاسیک است نمی تواند گزینه خوبی باشد.

 

چه کاغذ دیواری برای اتاق خواب استفاده کنیم

کاغذ دیواری اتاق خواب هم می تواند کاملا مطابق با سلیقه شما باشد، چون اهمیت اتاق خواب به علت وابستگی آن به آرامش شما است پس شما از هر طرحی از کاغذ دیواری که حس خوبی به شما بدهد می توانید در اتاق خواب خود استفاده کنید.

راههایی برای دکوراسیون اتاق خواب که شیک و مدرن است

اگر اتاق خواب شما دیوارهای قناسی دارد و یا سقف کوتاهی دارد، می توانید با استفاده از کاغذ دیواری هایی که طرح های مناسب این پوشش نقص ها را دارند استفاده کنید.

 

در رابطه با رنگ اتاق خواب باید توجه داشته باشید که این قضیه کاملا سلیقه ای است و اگر رنگی وجود دارد که باعث آرامش شما می شود، می توانید از همان رنگ در اتاق خواب خود استفاده کنید و توجه داشته باشید که رنگ های روشن می تواند باعث بزرگتر نشان دادن فضا شود.

 

تزیین اتاق خواب چگونه باشد

برای تزیین اتاق خواب می توانید از گلدان ها و قاب عکس طبیعت یا قاب های عکس شخصی استفاده کنید و علاوه بر قاب ها می توانید از وسایل تزیینی دیگری مثل شمع ها و مجسمه ها هم استفاده کنید. البته اکسسوری ها باید کاملاً با سبک اتاق هماهنگی داشته باشند.

 

اما بهتر است اتاق خواب خود را زیاد شلوغ نکنید هرچه اتاق با وسایل ساده‌تر تزئین شود و اتاق بزرگتر به نظر برسد به شما آرامش بیشتری می‌دهد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها
ناشناس 1398/10/24
مطلب جالبی بود ممنون

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.