2020/03/30
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۱ فروردين
بازیگر نقش کودکی حضرت یوسف در سریال یوسف پیامبر کیست

بازیگر نقش کودکی حضرت یوسف در سریال یوسف پیامبر کیست

سید حسین جعفری متولد سال 1371 است. او در خانواده چهار نفره به دنیا آمده و پسر عمه مصطفی زمانی بازیگر بزرگسالی حضرت یوسف (ع) است.

دوات آنلاین-بازیگر نقش کودکی حضرت یوسف در سریال یوسف پیامبر این روزها به پسری جوان تبدیل شده است که البته در سینما و تلویزیون حضور ندارد و در واقع سریال یوسف پیامبر تنها کار جدی او در این حوزه محسوب می‌شود.

 

سید حسین جعفری متولد سال 1371 است. او  در خانواده چهار نفره به دنیا آمده و  پسر عمه مصطفی زمانی بازیگر بزرگسالی حضرت یوسف (ع) است.

 

حسین جعفری در خانواده ای رشد یافته که با قرآن مانوس بوده و قرآن را به خوبی تلاوت می کند، در کودکی چندین بار پدرش داستان حضرت یوسف(ع) را برایش تعریف کرده بود، مطالعه او زیاد است و کتاب های زیادی هم خوانده است.

 

او از پنج سالگی مکبر و اذان گوی مسجد بوده است.

 

حسین جعفری می گوید: درباره بازی در سریال یوسف پیامبر هم پسرعمه‌ام، «مصطفی زمانی» که بازیگر کرکتر جوانی حضرت یوسف(ع) است مرا به آقای سلحشور، کارگردان سریال معرفی کرد و بعد از تست دادن برای این کرکتر انتخاب شدم.

 

بازیگر نقش نوجوانی یوسف پیامبر در مصاحبه ای در رابطه با سخت ترین سکانسی که بازی کرده است چنین گفت: فکر کنم سخت ترین قسمت‌های سریال از نظر من سکانس هایی بود که در چاه بود و فلمبرداری آن هم در فصل سرد زمستان بسیار سخت بود.

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.