2020/01/29
۱۳۹۸ چهارشنبه ۹ بهمن
کودک ربوده شده در شیرخوارگاه پیدا شد

کودک ربوده شده در شیرخوارگاه پیدا شد

مرد آدم ربا که احتمال داده به زودی شناسایی و دستگیر می شود کودک ربوده شده را داخل خیابانی رها کرده و کودک با کمک رهگذران به شیرخوارگاه آمنه منتقل شده بود.

دوات آنلاین-پسر چهار ساله ای که به طرز مرموزی در یکی از خیابان های جنوبی تهران ربوده شده بود پس از دو روز در شیرخوارگاه پیدا شد.

 

به گزارش جوان روز سه شنبه نهم مهرماه مردی سراسیمه به اداره پلیس رفت و از مرد آدم ربایی به اتهام ربودن پسر چهارساله اش به نام احسان شکایت کرد. وی در توضیح ماجرا گفت: خانه‌ام در حوالی منطقه عبدل آباد است و چند سالی است با دو همسرم آنجا زندگی می کنم ۱۱ فرزند دارم که احسان کوچکترین آنها است. ساعتی قبل احسان برای بازی به کوچه رفته بود که دقایقی بعد ناگهان یکی از بچه های همسایه به ما خبر داد که مرد موتور سواری احسان را به زور سوار موتور سیکلت کرده و از محل گریخته است. ما بلافاصله به داخل کوچه رفتیم که دیدیم خبری از احسان نیست. پس از این به دنبال پسرمان گشتیم، اما او را پیدا نکردیم و الان به اداره پلیس آمدیم تا کمک کنید پسر چهار ساله ام را پیدا کنیم.

 

با این شکایت پرونده به دستور قاضی سهرابی، بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران برای پیدا کردن کودک گمشده در اختیار تیمی از کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

ماموران در نخستین گام دریافتند زن جوانی در نزدیک بازار تره باری در جنوب تهران مرد آدم ربا را دیده است که پسر ربوده شده را به زور با خود به مکان نامعلومی می برده است.

 

این زن پس از مراجعه به اداره پلیس گفت: قصد داشتم برای خرید میوه به بازار تره بار بروم که دیدم مردی به زور کودک خردسالی را گریه کنان با خودش می برد. به رفتارهای مرد غریبه مشکوک شدم و از او سؤال کردم این کودک را کجا میبری؟ که به من گفت: پسرم بیمار است و قصد دارم او را برای درمان به بیمارستان ببرم اما مقاومت می کند.

 

این زن ادامه داد: من احتمال دادم که مرد غریبه پدر واقعی کودک نیست به همین سبب به اداره پلیس آمدم تا موضوع را خبر بدهم.

 

پس از این ماموران برای شناسایی مرد آدم ربا دست به تحقیقات تخصصی زدند تا سرنخی از کودک گمشده پیدا کنند. در حالی که دو روز از حادثه گذشته بود ماموران باخبر شدند کودک ربوده شده در شیرخوارگاه آمنه پیدا شده است.

 

بررسی های مأموران نشان داد مرد آدم ربا که احتمال داده به زودی شناسایی و دستگیر می شود کودک ربوده شده را روز پنج شنبه یازدهم مهر داخل خیابانی رها می کند که رهگذران پس از مواجه شدن با کودک گریان داخل خیابان با هماهنگی با اداره پلیس کودک را تحویل شیرخوارگاه آمنه می دهند.

 

همزمان با ادامه تحقیقات برای دستگیری متهم، کودک پیداشده به دستور قاضی سهرابی به خانواده اش تحویل داده شد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.