2020/02/17
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ بهمن
25 سال حبس و  شلاق  برای آزارگر کودکان

25 سال حبس و شلاق برای آزارگر کودکان

تحت فشار بودم و از اینکه بچه‌ها را می‌ترساندم خوشم می‌آمد اما از کاری که کردم پشیمان هستم.

دوات آنلاین-مردی که چند کودک را ربوده و مورد آزار قرار داده بود از سوی دادگاه به 25 سال حبس و شلاق محکوم شد.

 

به گزارش دوات آنلاین این متهم چند سال قبل با معرفی خود به عنوان مامور مبارزه با مواد مخدر 9 کودک را مورد آزار و اذیت قرار داده‌ بود.

 

براساس محتویات پرونده اولین شکایت از سوی مادر پسربچه 9 ساله به ماموران داده‌ شد. این زن گفت: پسرم را برای خرید نان بیرون فرستادم و زمانی که برگشت متوجه شدم خیلی آشفته است.وقتی موضوع را پیگیری کردم متوجه شدم مردی پسرم را سوار ماشین کرده و مورد آزار قرار داده‌است. این فرد خودش را مامور پلیس معرفی کرده‌ بود.

 

 

به فاصله چند روز والدین دختربچه‌ای به ماموران گزارش دادند فرزندشان از سوی فردی مورد آزار قرار گرفته‌ است.

 

چندین گزارش مشابه دیگر نیز به ماموران داده شد تا اینکه فردی به پلیس گزارش داد یک مرد که خود را مامور مبارزه با مواد مخدر معرفی کرده خواهرزاده و دخترش را مورد آزار قرار داده‌ است و دوربین های مداربسته نیز فیلم این مرد را ضبط کرده‌اند.

 

با به دست آمدن این مدرک مامور قلابی بازداشت شد. او ابتدا منکر همه چیز شد اما وقتی آزمایشات دی ان ای انجام شد او اعتراف کرد بچه ها را مورد آزار قرار داده‌است.

 

متهم در بازجویی‌ها گفت: من قصدم تجاوز به بچه‌ها نبود به خاطر مشکلات خانوادگی که داشتم این کار را می‌کردم. ازدواج اولم به خاطر اینکه همسرم بچه‌دار نمی‌شد به هم خورد و از ازدواج دوم یک فرزند دارم. اما با همسرم اختلافات زیادی داشتم و رابطه خوبی با هم نداشتیم من تحت فشار بودم و از اینکه بچه‌ها را می‌ترساندم خوشم می‌آمد اما از کاری که کردم پشیمان هستم.

 

بعد از گفته‌های این مرد پرونده برای محاکمه آماده شد و متهم در شعبه 5 دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه رفت. او اتهام آدم ربایی و تجاوز را رد کرد و گفت: من فقط بچه‌ها را سوار ماشین می‌کردم و چنین حرفی درست نیست که من بچه‌ها را می‌ربودم. ضمن اینکه من به بچه‌ها تجاوز نمی‌کردم.

 

وقتی 9 قربانی این پرونده در جایگاه قرار گرفتند و جزئیات را توضیح دادند متهم پرونده گفت: من درخواست بخشش و گذشت از سوی والدین آنها را دارم. اکثر این بچه‌ها را در خیابان خلوت پیدا می‌کردم و بعد از اینکه آنها را آزار می‌دادم حالم خوب می‌شد و رهایشان می‌کردم.

 

با پایان جلسه دادگاه قضات وارد شور شدند و متهم به خاطر 9فقره آدم ربایی به  ۲۲ سال و نیم زندان  و به خاطر غصب عنوان به سه سال زندان محکوم کردند . وی از اتهام7فقره  زنا تبرئه و به  خاطر هر کدام  از آزارها به ۱۳۰ضربه شلاق  محکوم شد.  قضات دادگاه همچنین وی را از اتهام دو فقره لواط تبرئه و وی را به خاطر هر کدام به  ۱۰۰ ضربه شلاق محکوم کردند. این حکم در شعبه ۴۲ دیوان عالی کشور تایید شد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.