2020/01/21
۱۳۹۸ سه شنبه ۱ بهمن
عاقبت گران استندآپ کمدی با سوژه بینی مادرزن

عاقبت گران استندآپ کمدی با سوژه بینی مادرزن

داماد شوخ طبع هیچ وقت فکرش را نمی کرد بابت مسخره کردن بینی مادرزن آن هم جلوی جاری همسرش دچار دردسری بزرگ و خود سوژه فامیل شود.

دوات آنلاین-فردی که بینی مادر زنش را سوژه «استند آپ کمدی» خود قرار داده بود کار دستش داد و با این کارش مجبور شد مهریه همسرش را پرداخت کند.

 

داماد شوخ طبع هیچ وقت فکرش را نمی کرد بابت مسخره کردن بینی مادرزن آن هم جلوی جاری همسرش دچار دردسری بزرگ و خود سوژه فامیل شود.

 

ماجرا از این قرار است که داماد شوخ طبع مدام در دورهمی های بین فامیل استند آپ کمدی اجرا می کرد و آن ها را به قهقهه وا می داشت و شب شادی را برای آن ها رقم می زد.

 

این داستان ادامه داشت تا این که شبی خود میزبان می شود و فامیل به ویژه مادرزن خودش را به مهمانی دعوت می کند تا جواب دعوت های قبلی آن ها را داده باشد اما اصلاً تصور نمی کرد استند آپ کمدی وی تلخ و گزنده باشد و به مذاق بعضی از حاضران خوش نیاید. زمانی که فامیل از جمله مادرزن دور هم جمع شدند تا دیداری تازه کنند داماد شوخ طبع ناگهان با دیدن بینی مادرزن به خیال این که کمی با او شوخی می کند بینی کشیده او را سوژه استند آپ کمدی خود قرار می دهد. بعد از آغاز این نمایش، همسر برادرش شروع به قهقهه می کند که همین اتفاق زنش را به شدت عصبانی می کند و دورهمی کمدی شکل جنگ و جدل به خودش می گیرد و ماجرا وارد فاز تازه ای می شود. صبح روز بعد زن عصبانی بعد از کلی جنگ و جدل و ناسزاگویی با حالت قهر خانه را ترک می کند اما این پایان داستان نیست.

 

زن که انگار نیشخند جاری اش بابت مسخره شدن بینی کشیده مادرش بدجور او را آزرده خاطر کرده بود تصمیم می گیرد داماد را به روش خودش گوش مالی بدهد، برای همین راهی دادگاه می شود و مهریه اش را به اجرا می گذارد. مرد خانواده بعد از این که متوجه می شود بابت شوخی و مسخره کردن بینی مادر همسرش چه تاوانی باید پس بدهد هوش از سرش می پرد.

 

داماد شوخ طبع کاسه چه کنم در دست می گیرد و با دسته گل پشیمانی راهی خانه مادرزن می شود و ابراز ندامت می کند اما زن مصر به  دریافت مهریه اش است.     

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.