2019/08/20
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ مرداد
بیوگرافی کامل محمد زارع فینالیست برنامه عصر جدید

بیوگرافی کامل محمد زارع فینالیست برنامه عصر جدید

او نه فقط به خاطر کارهای خاص نمایشی که انجام می‌دهد مورد توجه مردم و عوامل برنامه عصر جدید قرار گرفته بلکه به خاطر شخصیت خاصش هم مورد توجه مردم است.

دوات آنلاین-محمد زارع جوان 20 ساله شیرازی است که به عنوان یک استعداد در برنامه عصرجدید شناخته شده و به مرحله نهایی رسیده است.

 

محمد زارع نه فقط به خاطر کارهای خاص نمایشی که انجام می‌دهد مورد توجه مردم و عوامل برنامه عصر جدید قرار گرفته بلکه به خاطر شخصیت خاصش هم مورد توجه مردم است.

 

محمد از جمله افرادی است که دارای هوش فیزیکی بالا و هوش اجتماعی متوسط است. این هوش فیزیکی بالا البته مشکلاتی هم برای او به وجود آورده از جمله اینکه چندان با همسالان خودش ارتباط برقرار نکرده و در نهایت به دلیل اینکه به گفته خودش مدرسه به او کمکی نکرده‌ تحصیل را رها کرده‌ است.

 

محمد درباره زندگی‌اش می‌گوید: من دوست نداشتم به مدرسه بروم چیزی که به دردم بخورد به من یاد نمی‌داد البته سعی کردم در مدرسه بمانم مثلا اینکه کلاس تدوین گری رفتم و هنرستان ثبت نام کردم اما فایده‌ای برایم نداشت.

 

روح بی‌تاب و سرکش محمد در اجراهایش کاملا پیداست. او به گفته خودش کتاب زیاد می‌خواند و بیشتر وقتش را روی طراحی حرکات خاصی که انجام می‌دهد می‌گذارد.

از نکاتی که مورد توجه مردم قرار گرفته‌ اصرار محمد بر این است که درس نخواندن او را کمک کرده‌ است. البته در مورد محمد این مساله کاملا درست است اما چند درصد مردم چنین استعدادی دارند؟

 

کارشناسان رواشناسی می‌گویند کمتر از 5 درصد مردم در شرایط محمد هستند نه بیشتر. بنابراین درس نخواندن محمد نباید الگوی بچه‌ها باشد. آنچه باید الگو قرار بگیرد سخت‌گیری محمد نسبت به خودش در انجام کارهای درست و البته تلاش بی‌وقفه‌اش برای آن چیزی است که دوست دارد انجام دهد.

 

محمد زارع با توجه به سبک زندگی خاصی که دارد از خانواده‌اش جدا زندگی می‌کند او یک خواهر کوچکتر از خودش دارد. سطح زندگی‌ والدینش متوسط است و با اینکه محمد می‌توانست بی‌دغدغه با آنها زندگی کند اما قبول نکرد و با خرید یک کانکس زندگی‌اش را در آنجا آغاز کرده‌ است. او خودش هزینه زندگی‌اش را تامین می‌کند.

 

هرچند جوانان هم‌سال محمد درگیر آخرین مدل ماشین و گوشی تلفن همراه هستند اما او می‌گوید از اینکه در یک کانکس و بدون هیچ وسیله ارتباطی خاصی زندگی می‌کند ناراحت نیست و این کار به پیشرفتش کمک می‌کند. او همه حرکات نمایشی‌اش را خودش طراحی می‌کند. نکته مهم این است که طراحی حرکات نمایشی نیاز به دانش بالایی در زمینه آناتومی انسان و شناخت ریز عضلات و کارایی آنها و ... دارد که به نظر می‌رسد محمد با مطالعه خودش این دانش را به دست آورده‌است.

او توانست چند ثانیه در هوا معلق شود و در حالت وارونه برای مردم چشمک بزند و لبخندهایی از جنس بی خیالی تحویلشان بدهد.

 

یکی از اجراهای محمد زارع که بحث برانگیز هم شد پرتاب چاقو به سمت هدف زنده‌ بود او توضیح داد که یکدستی و یک شکلی لباس خودش با لباس هدف به معنای نقد بی‌رحمانه خود بوده‌ است و خواسته این را بگوید که انسان برای پیشرفت نیاز دارد که بی‌رحمانه به سمت خودش چاقو پرتاب کرده و خودش را نقد کند تا دوباره بتواند خودش را بازسازی کند و بهتر شود. محمد گفت که طراحی صحنه و ساخت صحنه و وسایل آن کار خودش بوده‌ا و سالها برای این اجرا تمرین کرده بود اما هرگز فکر نمی‌کرد آن را روی صحنه عصر جدید ببرد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها
ناشناس 1398/05/28
خواهر بزرگتر داره نه کوچیکتر
ناشناس 1398/05/29
خدا خیرش بده

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.