2019/10/21
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۹ مهر
بیماری لاعلاج کیم کارداشیان چیست

بیماری لاعلاج کیم کارداشیان چیست

او گفتحدود ده سال است که به بیماری پسوریازیس مبتلاست و در این مدت، پاها و بدنش را گریم میکرده است.

دوات آنلاین-کیم کارداشیان پرده از بیماری پوستی لاعلاجش برداشت. " کیم کارداشیان " بازیگر، مدل مشهور در صفحه ی شخصی خود ویدئویی را منتشر کرد که به سرعت نظر وب سایتها را به خود جلب کرد.

 

ویدئویی که راز چندین ساله ی همسر "کنیا وست" را فاش میکرد و نشان می داد پوستی که او سالهاست به دلیل صاف و بی نقص بودنش تبدیل به ایده آل برخی از افراد کوته نظر شده است آنقدرها هم بی نقص نبوده بلکه او با نوعی کرم پوشاننده مانع از دیده شدنش میکرده .

 

بیماری 10 ساله کیم کارداشیان چیست

او با انتشار این پست در صفحه اینستاگرامش گفت که حدود ده سال است که به بیماری پسوریازیس مبتلاست و در این مدت، پاها و بدنش را گریم میکرده است.

 

درگیری 10 ساله کیم کارداشیان با بیماری پسوریازیس

این ویدئو علاوه بر فاش شدن واقعیت پنهان کیم کارداشیان برای تبلیغ نوعی کرم گریم هم بوده است یعنی او علاوه بر جلب توجه این چنینی برای تبلیغ نوعی کرم آرایشی در حال کسب درآمد است .

 

کیم کارداشیان و همسرش کانیه وست

بیماری پسوریازیس نوعی بیماری پوستی مزمن خودایمن است که به نام صدفک هم شناخته می شود و زمانی ایجاد می شود که سیستم ایمنی بدن سیگنال های اشتباه می فرستد و در نتیجه چرخه رشد سلول های پوست سریع تر شده که در آن ضایعات ضخیم و قرمز رنگ پوشیده از فلس های نقره ای و پوشیده و چنان می شود که در تصاویر دیده می شود.

 

کیم کارداشیان بازیگر و مدل مشهور

از قرار معلوم این بیماری در خانواده کارداشیان وجود دارد و کیم کارداشیان و کیم جنر به این بیماری مبتلا هستند. بیماری پسوریازیس مسری نیست اما احتمال بروز آن در بین چند نفر از اعضای یک خانواده وجود دارد.

 

منبع: نمناک

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.