2019/06/20
۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد
تکذیب تجاوزبه دختری در مدرسه

تکذیب تجاوزبه دختری در مدرسه

معلم ۶۰ ساله در جریان تحقیقات مدعی شده است، فقط به خاطر حس معلم و شاگردی دختر را در آغوش گرفته و هیچ انگیزه شیطانی نداشته است.

دوات آنلاین-تحقیقات از معلم ۶۰ ساله که متهم به آزار دختر دانش آموز است در حالی آغاز شده که بررسی های اولیه موضوع تجاوز را رد کرده است.

 

به گزارش جام جم، ماجرا با انتشار خبری در برخی کانال ها و گروه های تلگرامی درباره آزار دختر دانش آموز توسط معلم ۶۰ ساله اش آغاز شد. در این خبر اعلام شده بود، بعد از تعطیلی مدرسه، معلم کلاس چهارم مدرسه روستای تارکا در شهرستان رامیان دختر بچه‌ای را در کلاس درس مورد تجاوز قرار می دهد.

 

دختربچه با حالتی پریشان خود را به خانه رساند و ماجرای تجاوز آقامعلم را برای مادرش تعریف کرد و پدر و مادر دختربچه روز شنبه با مراجعه به دادگستری شکایت کردند.

 

پس از انتشار این خبر، والدین تعدادی از دانش آموزان با تجمع مقابل دادگستری خواستار برخورد با معلم متجاوز شدند.

 

معلم مدرسه چه کسی بود؟

پس از انتشار این خبر در شبکه های اجتماعی واکنش مسؤولان استانی و وزارت آموزش و پرورش به این ماجرا آغاز شد، اما قبل از بررسی این واکنش ها، بهتر است با معلم مدرسه آشنا شویم.

 

معلم مدرسه روستایی مردی ۶۰ ساله است که چند سال قبل

بازنشسته شده و طبق بخشنامه شماره 15.710 مشغول به کار شده بود و در زمان شروع به کار هیچ نکته منفی در پرونده وی نبوده لذا آن زمان منعی در فعالیت فرد وجود نداشته است.

 

 پس از تحقیق از این معلم، او با قرار قانونی بازداشت و معلم دیگری جایگزین او در مدرسه شد.

 

معلم ۶۰ ساله در جریان تحقیقات مدعی شده است، فقط به خاطر حس معلم و شاگردی دختر را در آغوش گرفته و هیچ انگیزه شیطانی نداشته است.

 

واکنش مدیرکل آموزش وپرورش استان

احسان گوهری راد، مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان، پس از انتشار این خبر گفت: موضوع تجاوز این معلم به دخترکلاس چهارم که در فضای مجازی و برخی سایت ها مطرح شده بزرگ نمایی است دانش آموزادعا کرده که بدنم لمس شده و بر اساس این ادعا پرونده تشکیل شده است.

 

وی افزود: تجاوز به دانش آموز دختر کلاس چهارم و آن هم در مدرسه دور از ذهن است اما اگر چنین چیزی ثابت شود ما به طور جدی برخورد خواهیم کرد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.