2020/07/03
۱۳۹۹ جمعه ۱۳ تير
زنی کودک 4 ساله را برای گدایی‌کردن ربود

زنی کودک 4 ساله را برای گدایی‌کردن ربود

پدر کودک: از همه همشهریان درخواست دارم کمک کنند تا تیام را به آغوش مادرش برگردانم.

دوات آنلاین-تلاش کارآگاهان پلیس تهران برای یافتن تیام، پسربچه چهار ساله که هنگام بازی در محله ای در شرق تهران ربوده شده ناکام مانده است.

 

با تلاش خانواده قیام، زنی معتاد به اتهام ربودن کودک بازداشت شده، اما وی مدعی است  طفل را برای گدایی ربوده بود. اما او را گم کرده است. به گزارش جوان عصر روز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه زن و مردی سراسیمه وارد کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس شدند و از زن ناشناسی به اتهام ربودن پسر چهار ساله‌شان شکایت کردند.

 

مرد جوان گفت: ساعتی قبل پسرم تیام همراه برادر بزرگترش داخل کوچه بازی می کرد که زن ناشناسی او را ربود.

 

پس از طرح این شکایت تیمی از کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی به دستور قاضی واحدی، بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران برای پیدا کردن تیام کوچولو وارد عمل شدند.

 

در حالی که تحقیقات درباره این حادثه ادامه داشت خانواده تیام موفق شدند زن آدم ربا را دستگیر کنند و تحویل مأموران دهند.

پدر تیام به خبرنگار ما گفت: من نقاش ساختمان هستم و خانه ام در خیابان جشنواره است. روز چهارشنبه سر کار بودم که ساعت ۴ بعداز ظهر همسرم همراه تیام و برادر هشت ساله اش به خانه مادرش می رود، تیام و برادرش جلوی خانه مادر زنم بازی می کردند که حدود یک ساعت بعد زنی به پسر بزرگم می گوید از طرف مادرش آمده تا تیام را برای بازی به پارک ببرد. او، پسر هشت ساله ام را فریب داده بود و تیام را با خودش می برد. پس از این پسرم به داخل خانه می رود و به مادرش ماجرا را می گوید. وقتی همسرم به داخل کوچه می آید خبری از زن ناشناس و تیام نیست.

 

در اولین گام همراه مأموران فیلم دوربین های مدار بسته را دیدیم که نشان می داد زن معتادی، تیام را داخل کارتن بزرگی قرار می دهد و با خود می برد. از چهره زن ناشناس از روی فیلم عکس گرفتیم و پس از آن همراه بستگانم به جست و جوی او پرداختیم. در این چند روز خواب به چشمانم نیامد تا اینکه زن معتاد را نیمه های شب شنبه داخل پارک گلشن دیدیم و دستگیرش کردیم. متهم به من گفت که فرزندم را دزدیده و برای گدایی به چهارراه تیرانداز برده و آنجا گمش کرده است.

 

وی در پایان گفت: از همه همشهریان درخواست دارم کمک کنند تا تیام را به آغوش مادرش برگردانم.

 

شگفت انگیزهای دیجی کالا
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.