2019/06/18
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ خرداد
چگونه شوهرتان را شیفته خود کنید؟

چگونه شوهرتان را شیفته خود کنید؟

ورزش کردن، نداشتن استرس، رژیم غذایی مناسب، سیگار نکشیدن و... اگر چه به ظاهر نشانه توجه شما به خودتان است، اما در حقیقت بدین معنی ست که شما به شریک زندگی تان هم اهمیت می‌دهید.

دوات آنلاین-اگر دوست دارید شوهرتان همیشه شیفته شما باشد و از عشق و علاقه او کم نشود باید یکسری قواعد را رعایت کنید. مهم‌ترین کارهایی که باید انجام بدهید در زیر فهرست شده است که می‌خوانید:

 

لباسی که او دوست دارد را بپوشید

مهم نیست که چقدر از شروع رابطه تان گذشته، شما هر زمانی که لباس مورد علاقه شریک زندگی تان را بپوشید، به او ثابت می‌کنید که هنوز هم به او اهمیت می‌دهید و برای این که به چشم او بیایید، تلاش می‌کنید. ذهن آقایان نسبت به ذهن خانم ها، به نشانه‌های تصویری عکس العمل بیشتری نشان می‌دهد. این که مرد زندگی تان شما را در لباسی که دوست دارد ببیند، برایش بسیار ارزشمند است؛ بنابراین اگر می‌خواهید به او نشان دهید که دوستش دارید، گاهی لباس‌هایی که او دوست دارد را به تن کنید.

 

غذای مورد علاقه اش را بپزید

شما می‌توانید دل مرد زندگی تان را از طریق شکم اش به دست آورید. این که بدون سوال کردن از او، غذای مورد علاقه اش را درست کنید، برای او یک دنیا ارزش دارد. این کار شما نه تنها ثابت می‌کند که شما به او اهمیت می‌دهید، بلکه نشاندهنده آن است که شما او را به خوبی می‌شناسید. زوج‌هایی که از جزییات زندگی یکدیگر آگاهند، ازدواج موفق تری دارند؛ بنابراین شما می‌توانید خیلی ساده و با درست کردن غذای مورد علاقه همسرتان، میزان علاقه تان را به او نشان دهید.

 

به خودتان اهمیت دهید

ورزش کردن، نداشتن استرس، رژیم غذایی مناسب، سیگار نکشیدن و... اگر چه به ظاهر نشانه توجه شما به خودتان است، اما در حقیقت بدین معنی ست که شما به شریک زندگی تان هم اهمیت می‌دهید. شما سبک زندگی سالمی دارید، چون که می‌خواهید در کنار همسرتان روز‌های خوش بیشتری را تجربه کنید یا به ظاهرتان اهمیت می‌دهید، چون می‌خواهید به دل همسرتان بیشتر بنشینید. آیا انگیزه‌ای بالاتر از این که برای فردی که دوست اش، زیباتر شوید؟

 

او را تشویق کنید تا فعالیت‌های مورد علاقه اش را انجام دهد

همانطور که شما دوست دارید زمانی را برای خودتان داشته باشید و فعالیت‌های مورد علاقه تان را انجام دهید، همسرتان هم به این زمان نیاز دارد. اگر می‌خواهید به او میزان علاقه تان را نشان دهید، قبل از این که او خودش از شما درخواست کند، شما به او پیشنهاد دهید که کمی برای خودش وقت بگذارد. به عنوان مثال تشویق اش کنید که به استخر برود، با دوستانش خوش بگذراند، بخوابد یا بازی مورد علاقه اش را کند. این فرصت‌های تنهایی که شما به او می‌دهید، در حقیقت پاداشی برای او محسوب می‌شود که نتیجه عشق و علاقه شما به اوست.

 

از ظاهر او تعریف کنید

یکی از راه‌های نشان دادن علاقه شما به همسرتان این است که از ظاهر او تعریف کنید. مهم نیست که او شکم دارد، یا این که خیلی لاغر است، روی نکات مثبت او تمرکز کنید. همین تعریف و تمجید‌های شما به او قدرت و انگیزه لازم را می‌دهد تا برای این که در نزد شما جذاب‌تر باشد، بیشتر تلاش کند.

 

از او نظر بخواهید

مرد زندگی شما دوست دارد ببیند که در زندگی تان نقش مهمی دارد و نظرات او در تصمیم گیری‌های شما تاثیرگذار است، از این رو بهتر است که برای انجام کارهایتان از او نظر بخواهید. به عنوان مثال از او بپرسید که چگونه با مدیرتان صحبت یا این که چگونه پول تان را سرمایه گذاری کنید. این کار شما به او نشان می‌دهد که به او اعتماد دارید و برای نظراتش ارزش قائل اید. علاوه بر آن، به او یاد می‌دهید که متقابلا او هم به نظرات شما اهمیت دهد.

 

از او برای انجام کار‌های کوچک، تشکر کنید

بار دیگر که همسرتان کودکان را به مدرسه برد یا این که خرید شما را انجام داد، از او تشکر کنید. ما آنقدر در مشغله روزهایمان گم شده ایم که یادمان می‌رود برای انجام کار‌های کوچک از یکدیگر قدردانی کنیم. اما همین قدردانی هاست که عشق و احترام مان را به طرف مقابل نشان می‌دهد. علاوه بر آن، شما با قدردانی هایتان به او نشان می‌دهید که حتی کوچک‌ترین کارهایش هم زیر نظر دارید و برایشان ارزش قائل اید، از این رو او نیز با انگیزه بیشتری به درخواست‌های شما پاسخ مثبت خواهد داد.

 

او را محکم بغل کنید

اگر چه خانم‌ها بیشتر به صورت کلامی تحت تاثیر قرار می‌گیرند، اما برای آقایان چیز‌های ملموس تاثیرگذارتر است. به عنوان مثال اگر شما از همسرتان جمله «دوستت دارم» را بشنوید، تا مدت‌ها خوشحال خواهید بود، اما برای آقایان یک آغوش اهمیت بیشتری دارد. از این رو در فرصت‌های مناسب، او را محکم در آغوش بگیرید. نیازی به بیان کلمه‌ای نیست، همین کارتان به او نشان می‌دهد که چقدر دوستش دارید. تحقیقات نشان داده آغوشی تاثیرگذار است که حداقل ۷ ثانیه به طول بیانجامد.

 

به نگرانی هایش گوش دهید

آقایان دوست ندارند که از نگرانی و ترس هایشان صحبت کنند، در واقع این شمایید که باید این انگیزه را به آن‌ها بدهید. فضایی امن ایجاد کنید تا شریک زندگی تان بتواند خودش را بدون سانسور بیان کند. سعی نکنید که مشکلی را حل کنید، تنها کافی ست که به حرف‌های او گوش دهید. این رفتار شما به او نشان می‌دهد که او را ضعیف خطاب نمی‌کنید و این فرصت را به او می‌دهید تا بدون قضاوت خودش را بیان کند. اگر بار دیگری که همسرتان به خانه آمد و حال خوشی نداشت، از او بخواهید که با شما حرف بزند، اگر مقاومت کرد، اشکالی ندارد، او را به حال خودش بگذارید. اما به طور کلی، آقایان به راحتی در مورد مشکلات شان صحبت نمی‌کنند، این شمایید که باید شرایط مناسب را برای دردودل آن‌ها فراهم کنید.

 

منبع: برترین ها

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.