2019/12/14
۱۳۹۸ شنبه ۲۳ آذر
کدام رنگ مو برای کدام رنگ پوست مناسب است؟

کدام رنگ مو برای کدام رنگ پوست مناسب است؟

برای اینکه بتوانید بهترین رنگ مو را با توجه به پوست انتخاب کنید باید بدانید پوست تان تن سرد دارد یا گرم، با دانستن این موضوع میتوانید رنگ مویی انتخاب کنید که زیبایی پوست تان را بیشتر کند.

دوات آنلاین-همیشه رنگ مویی که می‌پسندید رنگ مناسبی برای شما نیست. برای اینکه بتوانید رنگ موی مناسب پوست تان انتخاب کنید بهتر است ویژگی‌های رنگ پوست خود را بدانید و البته بدانید هررنگی که روی موهای دیگران زیباست لزوما شما را هم زیبا نخواهد کرد و چه بسا روی زیبایی موی شما تاثیر منفی بگذارد.

 

برای اینکه بتوانید بهترین رنگ مو را با توجه به پوست انتخاب کنید باید بدانید پوست تان تن سرد دارد یا گرم، با دانستن این موضوع میتوانید رنگ مویی انتخاب کنید که زیبایی پوست تان را بیشتر کند اما از کجا بدانیم پوست مان تن سرد دارد یا گرم؟

 

برای تشخیص سرد یا گرم بودن تن پوست تان میتوانید از طلا و جواهرتان کمک بگیرید به این صورت که اگر نقره به شما بیشتر می آید و بیشتر جلب توجه میکند یعنی تن پوست تان سرد است اما اگر طلا به رنگ پوست تان بیشتر می آید یعنی تن پوست تان گرم است.

 

روش دیگر این است که صورت بدون آرایش خود را در آینه نگاه کنید وقتی که صورت شما کاملا تمیز است با یک روسری سفید موهایتان را بپوشانید و در آینه خود را نگاه کنید اگر صورت شما تن قرمز یا صورتی داشته‌باشد یعنی اگر در گرما یا سرما پوست صورت شما صورتی و قرمز می‌شود بنابراین تن پوست شما سرد است.

اگر رنگ پوست تان سبزه روشن است رنگ موهای قهوه ای و بلوند روشن برایتان مناسب است.

 

اگر رنگ پوست تان سبزه معمولی است رنگ موهای عسلی و فندقی برایتان مناسب است.

 

اگر رنگ پوست تان سبزه تیره است رنگ موهای شاه بلوطی و نسکافه ای برایتان مناسب است.

 

رنگ مو تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارد و اگر متناسب با رنگ پوست انتخاب شود زیبایی شما چندیدن برابر خواهد شد، پس بهتر است نوع پوست تان را بشناسید و بهترین رنگ مو را برای خود انتخاب کنید.

 

خانم هایی که پوست سبزه دارند و تن پوست شان سرد است میتوانند رنگ مو قهوه ای با هایلایت های روشن را امتحان کنند که هم این روزها بسیار مد است و هم به رنگ پوست شان می آید.

 

خانم های سبزه که تن پوست شان گرم است باید سراغ رنگ موهای شکلاتی و فندقی بروند زیرا با رنگ پوست شان زیبایی بی نظیری به وجود می آورد.

 

یکی دیگر از روش های انتخاب رنگ مو برای پوست سبزه این است که چشم ها را در نظر بگیرید، خانم های سبزه که چشمان مشکی دارند میتوانند موهای پرکلاغی را انتخاب کنند و خانم هایی سبزه که چشمان قهوه ای دارند میتوانند موهایشان و ابروهایشان را نیز قهوه ای کنند.

 

موهای بلوند روشن، بلوند دودی ، نقره‌ای و همچنین موهای کاملا تیره طیف رنگی است که شما می‌توانید برای پوست سرد انتخاب کنید.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.