2019/12/08
۱۳۹۸ يکشنبه ۱۷ آذر
پالتوهای خزدار برای چه مجالس و موقع‌هایی مناسب است؟

پالتوهای خزدار برای چه مجالس و موقع‌هایی مناسب است؟

پالتو‌های زمستانی را می‌توانید در مدل‌های کلاسیک، اسپورت و دخترانه تهیه کنید. اما باید توجه داشته‌ باشید مکمل اصلی پالتو قطعا بوت است. اما حتما باید به کلاسیک یا اسپورت بودن آن حتما توجه کنید.

دوات آنلاین-پوشیدن پالتو یکی از بهترین انگیزه‌های خانم‌ها برای تحمل سرمای زمستان است. زیبایی این پالتو‌ها آنقدر هست که هرسال منتظر این فصل سخت و دوست‌داشتنی باشیم.

 

پالتو‌های زمستانی را می‌توانید در مدل‌های کلاسیک، اسپورت و دخترانه تهیه کنید. اما باید توجه داشته‌باشید مکمل اصلی پالتو قطعا بوت است. اما حتما باید به کلاسیک یا اسپورت بودن آن حتما توجه کنید.

نیروانا فتحی طراح مد و لباس به دوات آنلاین می‌گوید:

 

مد سال 2019 برای پالتوی خانم‌ها اورسایز و خز‌دار است. هرچند رنگ سال مرجانی زنده‌است اما برای پالتو می‌توانید از رنگ‌های کلاسیک فصل زمستان مانند نسکافه‌ای، شتری و موشی استفاده کنید.

 

این پالتوها در انواع یقه انگلیسی، یقه آرشال و یقه خزدار وجود دارند که هر سه مدل آن ها امسال مد هستند اما مهمترین نوع استفاده پالتو‌های یقه خز‌دار در روزهایی است که می‌خواهید تیپ کلاسیک داشته‌ باشید.

درباره پالتو‌های اورسایز هم باید بگویم این پالتو‌ها بیشتر برای تیپ‌های دانشجویی استفاده می‌شود.

 

با پالتو‌های اورسایز می‌توانید انواع لباسها را بپوشید و از این جهت می‌توان گفت پالتو‌های اورسایز برای دختران بسیار مناسب است. همچنین می‌توانید با این پالتو‌ها بوت‌های اسپورت و بندی که پاشنه‌های کوتاه یا تخت دارند استفاده کنید.

 

پالتوهای شنلی هم می‌تواند برای دختران دانشجو و جوان انتخاب مناسبی باشد. این پالتو‌ها با شلوارهای جین یا پشمی لوله تفنگی بسیار مناسب و زیباست.

 

اگر به یک مهمانی رسمی می‌روید از پالتو خزدار استفاده کنید. بوت‌های پاشنه‌بلند و ساق‌دار می‌تواند بسیار مناسب باشد.شما می‌توانید از زیور‌آلات زمستانی هم استفاده کنید تا تیپ و استایل شما را خیلی خاص و زیبا کند.

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.