2019/12/09
۱۳۹۸ دوشنبه ۱۸ آذر
پیشنهادهای هیجان‌انگیز برای مراسم سالگرد ازدواج

پیشنهادهای هیجان‌انگیز برای مراسم سالگرد ازدواج

یکی از کارهای عاشقانه که می توانید در سالگرد ازدواجتان انجام دهید، رفتن به پیک نیک است.غذاهای مورد علاقه خود را در یک سبد بگذارید و به یک مکان آرام بروید.

دوات آنلاین-اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که نمی‌دانید برای سالگرد ازدواج‌تان چه کار کنید یا چگونه از برنامه‌های تکراری خلاص شوید و روز فوق‌العاده‌ای را برای خود و همسرتان بسازید ما در اینجا برای شما پیشنهادهایی ویژه داریم:

 

به اولین مکان آشنایی بروید

برای جشن گرفتن  نقطه عطف در رابطه خود، بازگشت به جایی است که شما  رابطه خود را شروع کردید،ایده خوبی است.

 

رفتن به اولین مکان آشنایی می تواند بسیار رمانتیک باشد.این ایده به شما یاد آوری خواهد کرد که چه سختی هایی را پشت سرگذاشته اید و همان شور حال و هیجانات اولیه را تجربه خواهید کرد و باعث می شود دوباره حس های شما به یکدیگر تازه شود.

 

به پیک نیک بروید

یکی از کارهای عاشقانه که می توانید در سالگرد ازدواجتان انجام دهید، رفتن به پیک نیک است.غذاهای مورد علاقه خود را در یک سبد بگذارید و به یک مکان آرام بروید.

 

به یکدیگر کادوهای دست ساز بدهید

کادوهای دست ساز دارای ارزش بیشتری هستند زیرا آنها با عشق درست شده اند.

 

شما می توانید لیستی از آهنگ هایی را که در رابطه شما وجود دارد، جمع آوری کنید و یا  یک آلبوم عکس از رابطه خود. شما می توانید مطمئن باشید که این هدیه ای بسیار جذاب و شخصی، شریک زندگی شما را بسیار خوشحال خواهد کرد.

 

به یک رستوران لوکس بروید

شما می توانید به یک رستوران لوکس مورد علاقه خودتان که تا به حال به آنجا نرفته اید، بروید.

 

در واقع سالگرد ازدواج شما یک روز خاص است و ارزش کمی پول خرج کردن را دارد. حتی می توانید کادر رستوران را از این موضوع آگاه کنید تا شبی خاطره انگیزتر برای شما بسازند.

 

مهمانی دهید

شما می توانید این روز خاص را با دوستان خود جشن بگیرید. مهمانی گرفتن در روز سالگردتان می تواند روزی خاطره ساز برای شما بسازد.

 

مسافرت بروید

حتما نیاز نیست در روز سالگردتان به پاریس بروید به عنوان مثال می توانید شب را خارج از شهر و در یک هتل بگذرانید .

 

اگر همچنان امکان خارج شدن از شهر برای شما میسر نیست می توانید در شهر خود به یک هتل زیبا بروید و شب خوشی را با یکدیگر بسازید.

 

به پیاده روی بروید

شما می توانید در غروب آفتاب با یکدیگر به پیاده روی بروید و خاطرات گذشته را با یکدیگر مرور کنید.

 

برای یکدیگر نامه بنویسید

نامه های عاشقانه و صادقانه برای یکدیگر بنویسید. فراموش نکنید آنچه را که دوست دارید در مورد یکدیگر، آنچه که یکدیگر را جذب کرده اید و آنچه شریک زندگی تان را در مورد عشق به شما می گوید را به نامه خود اضافه کنید.

 

قسمتی از خانه را انتخاب کنید و شمع روشن کنید و نامه هایتان را برای یکدیگر بخوانید.

 

منبع: بدونیم

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.