2024/04/14
۱۴۰۳ يکشنبه ۲۶ فروردين
معتادان متجاهر در راه فشافویه و تهران
رئیس‌پلیس تهران از جمع‌آوری 130 معتاد در تهران خبر داد

معتادان متجاهر در راه فشافویه و تهران

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه بیش از 130 معتاد متجاهر نیز از همین مناطق جمع‌آوری شده‌اند گفت: این افراد به مرکز بازپروری معتادان در فشافویه منتقل خواهند شد.

دوات آنلاین- نیروی انتظامی بار دیگر طرح جمع‌آوری معتادان متجاهر را به اجرا گذاشت و آنها را به مرکز بازپروری معتادان در فشافویه منتقل کرد؛ مرکزی که پس از مدتی نگهداری و ترک فیزیکی، معتادان را رها می‌کند و آنها دوباره به سطح خیابان‌ها برمی‌گردند. 

حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در حاشیه اجرای طرح جمع‌آوری معتادان متجاهر و خرده‌فروشان موادمخدر با حضور در جمع خبرنگاران گفت: «طی روزهای گذشته طرح برخورد با معتادان متجاهر و خرده‌فروشان موادمخدر در محدوده سرکلانتری‌های 5، 8 و 10 که مناطق جنوب غربی تهران همچون میدان آزادی، شهرک ولیعصر، یافت‌آباد، فلاح، خلازیل و... را شامل می‌شود به مرحله اجرا در آمد.»

او با بیان اینکه در اجرای این طرح 206 خرده فروش موادمخدر شناسایی و دستگیر شدند، اظهار کرد: «همچنین از این افراد 115 کیلوگرم انواع موادمخدر کشف و ضبط شده است.»

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه بیش از 130 معتاد متجاهر نیز از همین مناطق جمع‌آوری شده‌اند گفت: «این افراد به مرکز بازپروری معتادان در فشافویه منتقل خواهند شد.»

رحیمی در پاسخ به سوال ایسنا درباره کشفیات مخدر شیشه نیز گفت: «از یک باند بیش از 6 کیلوگرم مخدر شیشه کشف کردیم که این افراد دستگیر شده و با تشکیل پرونده به دادسرا منتقل خواهند شد. اعضای این باند قصد توزیع شیشه در سطح پایتخت را داشتند که ناکام ماندند.»

اوبا بیان اینکه برخی از معتادان جمع‌آوری شده اقدام به سرقت نیز کرده‌اند، اظهار کرد: «از خانواده‌ها می‌خواهیم اطلاعات خود در حوزه مبارزه با موادمخدر را در اختیار پلیس قرار دهند تا ما با آنان برخورد کنیم.»

معتادان متجاهر معتادانی هستند که بی‌خانمان بوده و وضعیت ظاهری آنها نشان می‌دهد که اعتیاد شدید به مواد مخدر دارند. 

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.