2024/07/22
۱۴۰۳ دوشنبه ۱ مرداد
استعلام‌  برای حکم نجفی در حال پیگیری است/ 10 تا 20 روز می‌توانیم پیگیر این موضوع باشیم

استعلام‌ برای حکم نجفی در حال پیگیری است/ 10 تا 20 روز می‌توانیم پیگیر این موضوع باشیم

خبرهای مثبتی رسیده که جناب آقای رحمانی‌فضلی به دنبال دریافت تأیید مراجع ذی‌صلاح جهت تصویب حکم جناب آقای نجفی به عنوان شهردار تهران هستند که امیدواریم هرچه زودتر این کار انجام و حکم ابلاغ شود. 10 تا 20 روز به صورت قانونی می‌توانیم پیگیر این موضوع باشیم.

دوات آنلاینبحث‌ها و حاشیه‌ها درباره صدور حکم شهرداری تهران برای محمدعلی نجفی، همچنان ادامه دارد. 

در حالیکه برخی رسانه‌ها خبر از تایید حکم در وزارت کشور دادند، دقایقی بعد حجت نظری و علی اعطا، این خبر را تکذیب کردند و اعلام کردند که دفتر وزیر کشور اعلام کرده هنوز حکم امضا نشده است. 

رییس شورای شهر تهران، ری و تجریش نیز از پیگیری برای استعلام‌های وزارتخانه‌های کشور و اطلاعات برای حکم شهردار تهران خبر داد.

محسن هاشمی پس از جلسه امروز شورای شهر تهران در جع خبرنگاران گفت: امروز براساس قانون، سرپرست شهرداری تهران را تعیین کردیم و پیش از این نیز انتخابات شهرداری تهران را برگزار کردیم و مصوبه آن را به وزارت کشور ارسال کردیم تا مراحل ابلاغ حکم شهردار تهران انجام شود.

او افزود: خبرهای مثبتی رسیده که جناب آقای رحمانی‌فضلی به دنبال دریافت تأیید مراجع ذی‌صلاح جهت تصویب حکم جناب آقای نجفی به عنوان شهردار تهران هستند که امیدواریم هرچه زودتر این کار انجام و حکم ابلاغ شود.

رییس شورای شهر تهران، ری و تجریش ادامه داد: 10 تا 20 روز به صورت قانونی می‌توانیم پیگیر این موضوع باشیم.

 

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.