2024/07/23
۱۴۰۳ سه شنبه ۲ مرداد
محسن هاشمی: نظارت را فراموش نمی‌کنیم

محسن هاشمی: نظارت را فراموش نمی‌کنیم

شورا و شهرداری هر کدام وظایف خود را دارند و امیدواریم شورا و شهرداری در این چهار سال بی‌حاشیه با یکدیگر تعامل داشته باشند

دوات آنلاین-اعضای شورای پنجم شهر تهران امروز با تشکیل جلسه، محسن هاشمی را بر جایگاه ریاست این شورا نشاندند. آنها همچنین ابراهیم امینی را به‌عنوان نایب رییس و علی اعطا را به عنوان سخنگو انتخاب کردند.

"بهاره آروین" و "زهرا نژادبهرام" نیز به عنوان منشی‌های شورا انتخاب شدند.

محسن هاشمی ظهر امروز در حاشیه جلسه غیررسمی منتخبان شورای شهر پنجم با بیان اینکه امروز اعضای شورای شهر رای به بنده دادند و از آنها تشکر می‌کنم، گفت: این رای، رای تمایل بود و باید جلسه شورای شهر تشکیل شود تا این انتخاب رسمیت بگیرد.

وی با بیان اینکه امروز از کسانی که ظرفیت و پتانسیل پست ریاست را داشتند اما کنار کشیدند خجل هستم، گفت: از اعضای شورای شهر نیز بابت انتخابشان تشکر می‌کنم، همچنین از عزم جدی مردم تهران که با حضور چشمگیرشان در انتخابات نشان دادند که خواهان تغییر هستند نیز تشکر می‌کنم.

وی در مورد رابطه شورا و شهرداری نیز گفت: شورا و شهرداری هر کدام وظایف خود را دارند و امیدواریم شورا و شهرداری در این چهار سال بی حاشیه با یکدیگر تعامل داشته باشند.

هاشمی تاکید کرد: رابطه شهرداری و شورا تعاملی خواهد بود اما نظارت را فراموش نمی‌کنیم و در مسیر قانونی نظارت را ادامه خواهیم داد.

وی در مورد اولویت‌های شهر تهران با بیان اینکه بخش عمده‌ای از بودجه شهرداری تهران به موضوع حمل و نقل اختصاص داده شده است که این نشان دهنده اهمیت این موضوع است گفت: علاوه بر موضوع خدمات شهری و حمل و نقل، به نظرم آلودگی هوا و ترافیک از مهمترین موضوعاتی است که باید برای آن چاره‌ای اندیشید.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.