2024/03/02
۱۴۰۲ شنبه ۱۲ اسفند
خلاصه داستان و تعداد قسمت های سریال جومونگ 3، پرنسس جا میونگ

خلاصه داستان و تعداد قسمت های سریال جومونگ 3، پرنسس جا میونگ

سریال جومونگ به فصل سوم رسیده است اما داستان این فصل با عنوان پرنسس جا میونگ چیست و در چند قسمت ساخته شده است؟

دوات آنلاین -سریال جومونگ از پرطرفدارترین سریال یخارجی در ایران است که در هر بازپخش باز هم پربیننده می شود. تاکنون دو قسمت از این مجموعه را شاهد بوده این البته فصل دوم آن با عنوان امپراطور بادها ساخته و پخش شد حالا باید منتظر جومونگ 3 باشیم. فصل سوم این سریال کره ای، پرنسس جا میونگ نام دارد.

 

خلاصه داستان سریال جومونگ 3

به نوشته فرادید داستان فصل سوم جومونگ یا سریال پرنسس جا میونگ، ادامه‌ای برای داستان نخستین فرمانروایان امپراتوری گوگوریو است؛ داستانی که در سریال جومونگ آغاز شد و با سریال «امپراطور بادها» ادامه پیدا کرد.

سریال جومونگ 3، پرنسس جا میونگ

این سریال که در سال ۲۰۰۹ ساخته شد، ماجراهای دوران امپراطوری موهیول و درگیری بین گوگوریو و کشور ناکرانگ را روایت می کند و البته داستان آن  در کشور ناکرانگ اتفاق می‌افتد و شخصیت‌های اصلی آن نیز، دو شاهدخت کشور ناکرانگ و پسر امپراطور موهیول هستند.

 

داستان این سریال از این قرار است: «جا میونگ» (با بازی جونگ ریو وون) و «را هی» (پارک مین یانگ) دو خواهر ناتنی و شاهزاده خانم‌های کشور ناکرانگ هستند که هر دو در یک ساعت به دنیا آمده‌اند. پیشگو هشدار داده است که یکی از این دو کشور را نجات می‌دهد و دیگری آن را نابود می‌کند.

 

جا-میونگ توسط وانگ جاسیل، مادر جاه طلب راهی مورد سوء قصد قرار می‌گیرد اما به طور معجزه‌آسایی در آخرین لحظه به استان شاندونگ می‌گریزد. او در آنجا به یک هنرمند برتر در گروه هنرمندان شاندونگ تبدیل می‌شود.

 

جامیونگ بعد از اینکه به هویت واقعی خود پی می‌برد به عنوان یک شاهزاده خانم سلطنتی به کشور ناکرانگ باز می گردد. بازگشت او باعث درگیری بر سر حق تاج و تخت می شود.

سریال جومونگ 3، پرنسس جا میونگ

مادر جا-میونگ او را کاهن معبد می‌کند تا جانش را نجات دهد. او در آنجا سیستم «جا میونگ گوگ» را برای دفاع از کشور ناکرانگ ابداع می‌کند؛ سیستمی که شامل یک طبل عظیم برای اطلاع دادن حملات دشمن به سربازان است.

 

در همین زمان او با شاهزاده هو دونگ (با بازی جونگ کیونگ هو) پسر امپراطور موهیول از کشور گوگوریو آشنا می‌شود و به او علاقمند می‌شود. اما شاهزاده هودونگ که برای جاسوسی به ناکرانگ آمده، با خواهر جا میونگ یعنی راهی ازدواج می‌کند تا از طریق او بتواند طبل کشور ناکرانگ را نابود کند و راه را برای تسخیر کشور ناکرانگ توسط گوگوریو باز کند . . .

 

سریال پرنسس جا میونگ چند قسمت است

سریال پرنسس جا میونگ بر خلاف دو فصل قبلی سریال جومونگ، موفقیت چشمگیری در زمان پخش در کره به دست نیاورد و همین باعث شد که به جای ۵۰ قسمت که ابتدا برنامه‌ریزی شده بود، در ۳۹ قسمت به پایان برسد.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.