2024/05/22
۱۴۰۳ چهارشنبه ۲ خرداد
زنم همیشه جلوی آیینه است، طلاق می خواهم

زنم همیشه جلوی آیینه است، طلاق می خواهم

مردی بعد از 4 سال زندگی مشترک به دلیل رفتار افراطی همسرش در آرایش و رسیدگی به ظاهر تصمیم به طلاق گرفت.

دوات آنلاین -سارینا و جاوید بعد از چهار سال زندگی مشترک، تصمیم به طلاق گرفتند. زندگی آنها وقتی به میدان جنگ تبدیل شد، پایانش دادگاه خانواده و دادخواست طلاق بود. سارینا آن‌قدر جلوی آینه ایستاد و به ظاهرش رسید که کم‌کم جاوید را کلافه کرد. درنهایت جاوید هم از این‌که همسرش مرتب ظاهر آراسته و شیکی داشت، خسته شد و جدایی را انتخاب کرد. این زوج جوان هفته گذشته درخواست جدایی خود را در دادگاه خانواده تهران مطرح کردند.

 

زنم همیشه در آرایشگاه است

تپش جام جم نوشت، مرد جوان در باره زندگی‌اش به قاضی گفت: آقای قاضی از دست همسرم خسته شدم. چهار سال است که با او ازدواج کرده‌ام ولی همیشه از دستش حرص خورده‌ام. سارینا زن زندگی نیست و من در کنارش آرامش ندارم. او مرتب در حال آرایش کردن و حفظ ظاهرش است. از صبح تا شب در آرایشگاه‌هاست و هفته‌ای یک بار باید موهایش را رنگ کند، ناخن‌هایش را طراحی کند و جدیدترین مد آرایش را روی صورتش انجام دهد. او حتی یک روز هم نبوده که ساده و معمولی دیده‌شود. حتی وقتی در خانه هستیم مرتب جلوی آینه می‌ایستد و به خودش می‌رسد. او دیگر زندگی روزمره‌اش را به طور کلی فراموش کرده‌است. من دوست دارم همسرم به خودش برسد و آراسته و شیک به نظر بیاید؛ ولی شیک و آراسته بودن هم حدی دارد. سارینا فقط به فکر این است که اندام و ظاهرش به هم نخورد.

 

در این چهار سال زندگی مشترک‌مان حتی یک بار هم نشده به صورت ناگهانی جایی برویم. چون سارینا نمی‌تواند خیلی زود آماده شود و باید از یکی دو ساعت قبل جلوی آینه بایستد و ظاهرش را درست کند. چهار سال است دارم تحمل می‌کنم. اما دیگر خسته شدم. هر بار اعتراض می‌کنم، زندگی‌ام به میدان جنگ تبدیل می‌شود. تب آرایش در وجود همسرم آن‌قدر زیاد است که حاضر می‌شود هر روز با من دعوا کند ولی حتی دقیقه‌ای از آرایش کردن و به خودش رسیدن دل نکند. دیگر نمی‌توانم در کنار این زن زندگی کنم.

 

شوهرم دنبال بهانه است

در ادامه همسر این مرد نیز به قاضی گفت: آقای قاضی شوهر من دنبال بهانه می‌گردد. همه مردها دوست دارند همسرشان شیک و زیبا به نظر برسد، اما شوهر من برعکس است. او از این‌که من همیشه زیبا به نظر برسم ناراضی است و به خاطر این مسأله پیش پا افتاده مرتب دعوا به راه می‌اندازد. من جرات نمی‌کنم جلوی آینه بروم. دیگر از شوهرم می‌ترسم و وقت‌هایی که او در خانه نیست به خودم می‌رسم تا نبیند و دعوا به راه نیندازد. او این موضوع را بهانه قرار داده تا با من دعوا کند. چون خودش مرد لجباز و بداخلاقی است و حتی یک بار هم نشده از من تعریف کند یا به من اهمیت دهد. من اگر به ظاهرم می‌رسم، تنها برای این است که او مرا دوست داشته‌ باشد و از دستم خسته نشود. ولی متوجه این موضوع نیست. برای همین حالا که قصد جدایی دارد، من هم می‌خواهم جدا شوم.

 

وقتی صحبت‌های این زوج به پایان رسید قاضی سعی کرد آنها را از جدایی منصرف کند ولی وقتی اصرارشان را دید، رسیدگی به این پرونده را به جلسه آینده موکول کرد.

 

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.