2023/09/21
۱۴۰۲ پنج شنبه ۳۰ شهريور
هزینه درمان کیست مویی با لیزر در سال 1402 چقدر است؟

هزینه درمان کیست مویی با لیزر در سال 1402 چقدر است؟

هزینه درمان کیست مویی با لیزر نسبت به دیگر روش های درمانی کیست مویی، مناسب تر است و بر اساس بررسی هزار نفری که در کلینیک های مختلف درمان شدند، نشان می دهد که انتخاب درمان کیست مویی با لیزر، بهترین راه است

هزینه درمان کیست مویی با لیزر نسبت به دیگر روش های درمانی کیست مویی، مناسب تر است و بر اساس بررسی هزار نفری که در کلینیک های مختلف درمان شدند، نشان می دهد که انتخاب درمان کیست مویی با لیزر، بهترین راه است؛ زیرا بیمار سریعتر بهبود پیدا می کند و در طول دوران نقاهت، درد کمتری دارد.

 

اولین نکته مثبت در درمان کیست مویی با لیزر، درد و خون ریزی کمتر پس از درمان است و بدن انسان نسبت به دیگر روش های درمانی کیست مویی، سریعتر بهبود پیدا می کند.

 

شما پس از مطالعه این محتوا از قیمت عمل کیست مویی، چرا به موقع کیست مویی باید درمان شود، مزایا و معایب درمان کیست مویی نسبت به عمل جراحی و کجا کیست مویی درمان کنیم، اطلاعات کسب می کنید؛ اما پیشنهاد می شود که تنها به این اطلاعات بسنده نکنید و به صورت حضوری به یک پزشک مراجعه کنید و یا با ۰۹۰۲۷۰۰۳۸۴۲ یا ۰۹۰۲۷۰۰۹۸۷۶ تماس برقرار کنید.

هزینه عمل کیست مویی چقدر است؟

کیست مویی چیست؟

کیست مویی (pilonidal sinus) نوع بیماری پوستی شناخته می شود که احتمال دارد هر شخصی که کم تحرک و پرمو باشد، به آن مبتلا شود؛ کیست مویی با نام های کیست پیلونیدال یا سینوس پیلونیدال هم شناخته می شود.

 

این احتمال وجود دارد که کیست مویی در نقطه دیگری پدیدار شود.

 

چرا کیست مویی به موقع باید درمان شود؟

چندین راه برای درمان کیست مویی وجود دارد و تضمین شده هستند؛ پس با وجود فعالیت دکتر های موفق در این حوزه که در درمان بیش از هزار نفر تاثیر گذار بوده، بهتر است نگران این بیماری نباشید و هر چه سریعتر به دنبال درمان خود بروید.

 

برخی به دنبال درمان خانگی کیست مویی با روغن، نمک و... هستند؛ باید گفت که پیشنهاد ما این است که از درمان سرخود، خودداری کنید؛ زیرا این درمان ها به صورت موقت نتیجه می دهد و مجددا بیماری عود می کند و حتی ممکن است شدت بیماری نسبت به بار اول، بیشتر باشد.

 

همچنین در صورت عدم درمان به موقع این بیماری، موجب آسیب جدی به بافت بدن می شود و حتی احتمال دارد منطقه کیست، دچار عفونت شود.

 

علائم کیست مویی و روش درمان آن با لیزر

علائم بیماری کیست مویی

در ابتدا این بیماری، هیچ علائمی از خود نشان نمی دهد و خطرناک نیست؛ ولی هر چقدر درمان کیست مویی مورد تاخیر قرار بگیرد، با مشکلاتی مانند متورم شدن کیست، بیرون آمدن مو از قسمت کیست، عفونت چرکی، تب و لرز و ایجاد حالت تهوع، درد و قرمزی شدید پوست، وجود چرک در محل، بوی بد به همراه خونابه دچار می شوید.

 

بهترین راه های درمان کیست مویی

نگران هزینه درمان کیست مویی با لیزر هستید؟ باید بدانید چندین راه برای درمان کیست مویی وجود دارد.

 

 • درمان با دارو
 • درمان با عمل
 • درمان خانگی
 • درمان با لیزر

پزشکان پیشنهاد می کنند که برای درمان کیست مویی، از درمان با لیزر کیست مویی اقدام کنید و از درمان خانگی هیچ اقدامی نکنید؛ زیرا درمان خانگی، هیچ تاثیری در بهبود بیماری شما ندارد.

 

درمان دارویی و درمان با عمل نسبت به درمان با لیزر موثر نیستند و ممکن است دوباره بیماری عود کند؛ اما درصد بهبودی شما پس از درمان با لیزر نسبت به دیگر راه های درمانی طبق گفته تعدادی از پزشکان بیشتر است.

 

درمان کیست مویی با دارو

درمان کیست مویی با دارو، صد در صد قطعی نیست؛ پیشنهاد می شود به یک متخصص جراحی و لیزر مراجعه کنید.

 

البته اگر پزشک شما برای شما دارویی تجویز کرده باشد، باید دارو را مصرف کنید، ولی به صورت سرخود دارو مصرف نکنید.

 

ضمن اینکه درمان کیست مویی با دارو درصد کمی نسبت به دیگر روش های درمان این بیماری پوستی دارد. یعنی اگر با لیزر احتمال درمان x درصد باشد، درمان با دارو کمتر از x درصد است.

 

دلیل اینکه در مورد درصد بهبودی هیچ عددی ذکر نشده، این است که ممکن است در یک نفر 100 درصد و در نفری دیگر 50 درصد بیماری رفع شود.

 

درمان کیست مویی با عمل

چند مشکل در درمان کیست مویی با عمل وجود دارد که می توان به بخیه خوردن محل کیست، طول نفاهت طولانی تر درمان با عمل نسبت به لیزر و... اشاره کرد.

 

درمان کیست مویی خانگی

کیست مویی به صورت خانگی در چندین راه می توان بهبود داد.

 

 • استفاده از عصاره درخت چای
 • استفاده از روغن کرچک
 • استفاده از سیر
 • استفاده از زرد چوبه
 • استفاده از آلوئه ورا
 • استفاده از عسل و موم عسل
 • استفاده از نمک
 • استفاده از چای کیسه ای
 • استفاده از سرکه سیب

کیست مویی برای همیشه به صورت خانگی، ریشه کن نمی شود و بهتر است از دیگر روش ها برای درمان این بیماری کمک بگیرید. ممکن است درد شما با استفاده از این روش های ذکر شده کمتر شود، اما باید بدانید که این درد به صورت موقت کمتر می شود و چند هفته یا چند ماه بعد از درمان به صورت خانگی، کیست مویی دوباره عوارض خود را نشان می دهد. (مشاهده ویدیو)

 

لیزر کیست مویی و مزایای آن

درمان کیست مویی با لیزر

در درمان کیست مویی با لیزر نسبت به دیگر روش های درمان کیست مویی، چند نکته مثبت وجود دارد. (فیلم عمل کیست مویی با لیزر)

 

 1. احتمال دارد بدون استفاده از داروی بی هوشی بیمار درمان شود.
 2. به کمک داروهای بی هوشی و بی حسی، بیمار در حین عمل دردی احساس نمی کند.
 3. در حین عمل با لیزر، رگ های ناحیه کیست سوزانده می شود و بعد از این فرایند، بدن دچار خون ریزی نمی شود و یا کمتر از عمل جراحی بدن دچار خون ریزی می شود.
 4. درمان کیست مویی با لیزر نسبت به دیگر روش سریع به پایان می رسد و شما بعد از یک شبانه روز می توانید به زندگی عادی خود بازگردید.

 

مزایا و معایب درمان کیست مویی با لیزر

چند نکته مثبت در درمان کیست مویی با لیزر وجود دارد که می توان به عدم بستری در بیمارستان، خونریزی کمتر نسبت به عمل و... اشاره کرد.

 

مزایا

 • به حداقل رسیدن خونریزی و درد بعد از درمان با لیزر.
 • زخم ایجاد شده سطحی است.
 • خونریزی پس از لیزر نسبت به عمل کمتر است و شاید بدن خون ریزی نکند.
 • رضایت بیمارانی که با لیزر اقدام به درمان کیست مویی کردن بیشتر است.
 • نیازی به بستری شدن در بیمارستان نیست.
 • بدون بیهوشی هم ممکن است درمان با لیزر انجام شود.
 • عود کیست مویی در لیزر بسیار پایین است.
 • پس از 24 ساعت می توانید به زندگی عادی برگردید.

 

معایب

 • هزینه درمان با لیزر نسبت به دیگر روش ها بیشتر است.
 • بیمه ها هزینه لیزر کیست مویی را پرداخت نمی کنند.

مزایای درمان کیست مویی با لیزر نسبت به معایب این روش درمانی بیشتر است و با توجه به نتیجه بهتر درمان این بیماری نسبت به عمل جراحی، مشخص شده که انتخاب درمان با لیزر برای از بین رفتن کیست مویی، نتیجه بهتری دارد.

 

مزایا درمان کیست مویی با لیزر نسبت به عمل جراحی

مزایا درمان کیست مویی با لیزر نسبت به عمل جراحی، را بررسی می کنیم.

 

 • صرفه جویی در زمان
 • صرفه جویی در هزینه
 • کاهش درد و خون ریزی
 • کاهش دوره نفاهت
 • کاهش عوارض بیماری
 • جراحی تحت بی حسی موضعی
 • نتیجه قطعی
 • عدم نمایان شدن زخم بر بدن

آمارها نشان می دهد که درمان کیست مویی با لیزر نسبت به عمل جراحی، نتایج بهتری دارد.

هزینه درمان کیست مویی

قیمت درمان کیست مویی با لیزر

قیمت عمل کیست مویی در روش های مختلف، بسته به درخواست شما متفاوت است؛ اما مسئله مهم این است که سلامتی انسان اهمیت زیادی دارد و باید همیشه به سلامتی خود اهمیت دهید.

 

عدم درمان به موقع کیست مویی منجر به آسیب بیشتر منطقه آسیب دیده می شود و این آسیب باعث بالا رفتن هزینه ها می شود؛ اگر هر چه زودتر اقدام به درمان کیست مویی با لیزر کنید، هزینه شما کاهش می یابد.

 

درست است که هزینه درمان کیست مویی با لیزر نسبت به عمل جراحی، درمان با دارو و درمان خانگی بیشتر است، اما نتایج نشان می دهد که بهبودی بیمار درمان با لیزر در بیماری کیست مویی نسبت به عمل جراحی و دیگر روش های درمانی بیشتر است.

 

از کجا کیست مویی درمان کنیم

کیست مویی را باید به موقع و در یک درمانگاه معتبر، تجربه دار که قیمت منصفانه ای اعلام می کند، درمان کرد؛ ما بیش از 18 سال است که در تهران، کیست مویی را درمان کردیم؛ تلاش های دکتران ما منجر به درمان بیش از هزار نفر در ایران شده است.

 

چیزی که کلینیک ما را با بقیه کلینیک ها متمایز کرده، تجربیات مفید ما، استفاده از دستگاه های مناسب و بهداشتی، برگزاری مشاوره رایگان و قیمت مناسب است.

 

اگر تصمیم دارید کیست مویی خود را درمان کنید، می توانید از مشاوران ما کمک بگیرید و با شماره های ۰۹۰۲۷۰۰۳۸۴۲ یا ۰۹۰۲۷۰۰۹۸۷۶ تماس بگیرید و یا به سایت cliniczakhm.com مراجعه کنید تا پاسخ دقیق تری دریافت کنید.

 

بیمه و درمان کیست مویی با لیزر

در این مقاله در خصوص هزینه درمان کیست مویی در سال 1402 در کلینیک های مختلف صحبت کردیم و با عوامل موثر و روش های درمانی آن آشنا شدیم و دانستیم عواملی چون تخصص پزشک، کلینیک درمانی، تجهیزات پیشرفته درمانی و ... می تواند بسیار بر هزینه ها و قیمت عمل کیست مویی با لیزر (pilonidal sinus) تاثیر گذار باشد.

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.