2023/02/06
۱۴۰۱ دوشنبه ۱۷ بهمن
درخواست طلاق به خاطر سردردهای زن جوان

درخواست طلاق به خاطر سردردهای زن جوان

مردی که از سردردهای همیشگی همسرش به ستوه آمده با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد.

دوات آنلاین -زن جوان وقتی در زندگی مشترک مرتب سردرد  داشت هرگز تصورش را نمی کرد همین مساله به نابودی زندگی اش ختم شود. پیمان که از این رفتار همسرش خسته شده بود، در نهایت تصمیم گرفت برای همیشه از همسرش جدا شود.

 

سر زنم همیشه درد می کند

تپش جام جم نوشت: این مرد وقتی در مقابل قاضی دادگاه خانواده قرار گرفت، درباره ماجرای زندگی اش گفت: سه سال است که با مهناز ازدواج کرده ام در این مدت یک روز خوش نداشتم. مهناز زن بی حوصله و بیمار است. مرتب سردرد دارد. هر شب خسته از سرکار بر می گردم و با چهره ناراحت و بی حوصله مهناز مواجه می شوم. وقتی علتش را می پرسم می گوید سردرد دارد با من غذا نمی خورد. فیلم نمی بیند. هیچ جا نمی آید. همیشه هم بهانه اش سردرد است.

 

وقتی به او می گویم به یک دکتر مراجعه کن گوش نمی کند. می گوید یک سردرد معمولی است و نیاز به دکتر ندارد. در صورتی که اگر یک سردرد معمولی باشد چرا باید هر شب اتفاق بیفتد. هر بار با ذوق و شوق به او می گویم مثلا با هم یک فیلم ببینیم یا به یک رستوران برویم ذوقم را کور می کند. با بی حوصلگی می گوید سردرد دارد.

 

حتی آخر هفته ها هم اگر بخواهیم جایی برویم باز هم سردرد را بهانه می کند یا نمی آید و یا با بی حوصلگی می آید. در کل مهمانی هم همین طور بی حس و حال است. جوری که همه متوجه می شوند و حتی تصور می کنند با من دعوایش شده است.

 

بارها با او صحبت کردم و از او خواستم هیجان بیشتری داشته باشد. از او خواستم با من همراه باشد ولی باز هم کار خودش را می کند. سه سال است با این رفتارهایش می سازم ولی دیگر تحملش را ندارم. خسته شدم از رفتارهایش. همه جا آبروی مرا می برد.

 

خیلی سعی کردم هر طور شده او را آرام کنم ولی فایده ای نداشته. مهناز همیشه چهره غمگین و بی حوصله ای دارد و مرا هم دچار افسردگی کرده است. آخرین بار سر همین موضوع درگیر شدیم. دیگر تحمل رفتارهایش را ندارم برای همین تصمیم گرفته ام برای همیشه از این زن جدا شوم.

 

شوهرم درکم نمی کند

در ادامه همسر این مرد نیز به قاضی گفت: آقای قاضی من معمولا سردرد دارم این نه جرم است و نه ایراد اخلاقی، ولی شوهرم اصلا این موضوع را متوجه نمی شود و مرا درک نمیکند البته این طور هم نیست که هر شب سردرد داشته باشم.

 

گاهی اوقات این اتفاق می افتد. ولی هر بار که سردرد دارم شوهرم بهانه گیری می کند. دعوا به راه می اندازد. مرا تحقیر می کند. از من ایراد می گیرد. در صورتی که مگر دست خودم است که سردرد می گیرم. من فکر می کنم شوهرم به دنبال بهانه است تا از من جدا شود من هم دیگر تحمل او را ندارم برای همین دیگر نمی توانم در کنار این مرد زندگی کنم.

 

ما حرف یکدیگر را نمی فهمیم و زندگی مان مرتب دچار چالش می شود. سه سال است داریم همدیگر را تحمل می کنیم برای همین دیگر نمی خواهم در کنار این مرد زندگی کنم.

 

در پایان نیز قاضی سعی کرد این زوج را از جدایی منصرف کند، ولی وقتی اصرار آنها را دید رسیدگی به این پرونده را به جلسه آینده موکول کرد.

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.