2023/05/29
۱۴۰۲ دوشنبه ۸ خرداد
قتل مرموز دختر 30 ساله بعد از رفتن به سالن زیبایی

قتل مرموز دختر 30 ساله بعد از رفتن به سالن زیبایی

کشف جسد دختر جوان حاکی از آن بود که او قربانی جنایتی هولناک شده است؛ اما هنوز مشخص نیست که او با چه انگیزه‌ای و به‌دست چه‌کسی به قتل رسیده است.

دوات آنلاین -دختر جوانی که برای انجام بوتاکس از خانه بیرون رفته بود، چند روز بعد جسد سوخته‌اش در نزدیکی کرج کشف شد تا افسران پلیس آگاهی در برابر معمای پیچیده‌ای قرار گیرند.

 

به‌ گزارش همشهری، چندی قبل نزدیکان دختری 30ساله به دادسرای امور جنایی تهران رفتند و مفقود شدن او را گزارش کردند. آنطور که آنها می‌گفتند دختر جوان قصد انجام بوتاکس داشت و آخرین بار برای این کار از خانه بیرون رفته اما دیگر به خانه برنگشته بود.

 

کشف جسد سوخته

آنها می‌گفتند دختر جوان برای این کار به یک سالن زیبایی رفت اما هیچ نام و نشانی از آنجا به‌دست نیامد و معلوم نبود او دچار چه سرنوشتی شده است. چند روز از مفقود شدن این دختر می‌گذشت که مأموران پلیس آگاهی استان البرز جسد سوخته دختر جوانی را در حوالی کرج کشف کردند. علت فوت نامعلوم بود اما جسد کشف شده آنچنان سوخته بود که شناسایی هویت آن امکان نداشت؛ با وجود این وقتی بقایای این جسد و لباس‌های او به خانواده دختری که در تهران مفقود شده بود نشان داده شد آنها با توجه به پابندی که وی داشت احتمال دادند که جسد متعلق به دختر آنهاست.

 

همچنین یکی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران با تطبیق عکس جسد و عکس دختر گمشده و شباهت‌های آنها احتمال داد که جسد کشف شده متعلق به دختر گمشده است. با وجود همه احتمالات از خانواده مفقودی و جسد سوخته نمونه آزمایش دی ان‌ای گرفته شد و مدتی بعد نتایج آزمایش نشان داد جسد سوخته متعلق به همان دختری است که برای انجام بوتاکس از خانه خارج و مفقود شده بود.

 

ادعاهای یک مظنون

کشف جسد دختر جوان حاکی از آن بود که او قربانی جنایتی هولناک شده است؛ اما هنوز مشخص نبود که او با چه انگیزه‌ای و به‌دست چه‌کسی به قتل رسیده است. کارآگاهان جنایی برای رازگشایی از این جنایت دست به تحقیقات گسترده‌ای زدند تا اینکه سرانجام موفق شدند پسر جوانی را به‌عنوان مظنون دستگیر کنند.

 

بررسی‌های اولیه حاکی از آن بود که او جسد را به محلی که کشف شده منتقل کرده است. این مظنون وقتی تحت بازجویی قرار گرفت دست داشتن در قتل را منکر شد اما ادعا کرد که 2نفر دیگر دختر را به قتل رسانده‌اند و او فقط جسد را به آنجا منتقل کرده است.

 

او گفت: آنها به من گفتند که دختر جوان به‌دلیل انجام بوتاکس جانش را از دست داده است و از من خواستند جسد را به اطراف کرج منتقل کنم. من هم همین کار را انجام دادم و از بقیه ماجرا بی‌اطلاعم. با وجود ادعاهای این مظنون اما از آنجا که جسد مقتول به آتش کشیده شده است و ابعاد دیگر این جنایت نامعلوم است، هم‌اکنون متهم در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات برای دستگیری 2متهم مورد ادعای او ادامه دارد.

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.